Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozós anyukák! Titeket is...

Hordozós anyukák! Titeket is kiakaszt, ha kengurut láttok, kifelé hordozva a gyereket? Hogy lehet szépen, nem okoskodva felvilágosítani, vagy információkeresésre, utánaolvasásra buzdítani az anyukát/apukát?

Figyelt kérdés
Már rosszul vagyok ettől, hogy EGÉSZSÉGESnek és kényelmesnek hirdetik.
2012. ápr. 16. 13:43
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
46%
Én ha a lányomat kenguruba viszem akkor kifele néz benne, a használati utasításba feketén fehéren le van írva hogy lehet kifele és befele is hordozni benne a gyereket
2012. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
amúgy meg babakocsiban és kézben szoktam vinni, a kenguru csak ritka megoldás volt nálunk
2012. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
42%
Minuszolni tudsz, de a kérdésemre válaszolni már nem: mi közöd neked ahhoz, hogy más hogyan hordozza a gyerekét?
2012. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
50%

Atya ég!!! Eszembe nem jutott volna, hogy ezen ki lehet akadni. (Persze aki mindent megfigyel...)

Én annak idején bizony beletettem a kislányomat a kenguruba úgy hogy kifelé nézett és imádta. 8 éves és teljesen egészséges, a világon semmi baja nem lett a fordított kenguruzástól.

2012. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó vagyok: Bár kitudja, lehet, hogy attól lett pollenallergiás??? :-))))))))))
2012. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Itt vagyok, nem én pontoztam mert ebédeltünk, meg amúgy is.

Azt nem mondtam, hogy 100% ártalmas, de ez olyan téma, mint a bébikomp....

De az allergiáért én tuti a kengurut tenném felelőssé :DD


Hol van az a német tanulmány? Hol tudom elolvasni?

2012. ápr. 16. 14:45
 17/48 anonim ***** válasza:
13%
Mi van allergiás a kengurutól?? ekkora baromságot,komolyan mondom néhány anyuka meg van buggyanva,túl sokat kötitek a kendőtöket magatokra,már csak a másik kritizálása megy nektek semmi más...
2012. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
Kedves 14:49-en láthatjátok, hogy humorérzék nélkül keserves az élet :D
2012. ápr. 16. 14:54
 19/48 anonim ***** válasza:
nagyon viccesek vagytok:)
2012. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
34%
Nekem van humorérzékem,de ez nem volt vicces...Főleg miután a kérdésedben megint más életével vagy elfoglalva nem a sajátodéval,kritizálsz másokat,értettem hogy a válaszoló viccel,de az nem volt vicces,ahogyan Te mondtad,hogy biztos az allergiát a kenguru okozza...Ahelyett hogy a saját házad táján söprögetnél,okoskodsz...
2012. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!