Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozós anyukák! Titeket is...

Hordozós anyukák! Titeket is kiakaszt, ha kengurut láttok, kifelé hordozva a gyereket? Hogy lehet szépen, nem okoskodva felvilágosítani, vagy információkeresésre, utánaolvasásra buzdítani az anyukát/apukát?

Figyelt kérdés
Már rosszul vagyok ettől, hogy EGÉSZSÉGESnek és kényelmesnek hirdetik.
2012. ápr. 16. 13:43
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
45%
És biztos, hogy nem egészséges és kényelmes?
2012. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
86%

ha utcán látod ne figyelj oda

utálnám ha egy vadidegen beszólna nekem és szerintem sokan így vannak vele


ha ismerős akkor elég ha azt meséled el h neked mennyire jó ez és a babának is és ajánld fel h próbálja ki


azért mert TE ezt jónak tartod még nem mindeni van igy vele ezt vedd figyelembe

ha így állsz hozzá inkább negatív hatása lesz

2012. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
66%
Én meg az ilyen kotnyelesektől vagyok rosszul. Mi közöd neked más gyerekéhez? Nem akasztófára lógatja azt a gyereket.
2012. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem akaszt ki. Vannak sokkal nagyobb problémák az anyukák körében, semmint a cipelés mikéntje.
2012. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

2.

Én is így vagyok vele, hogy utálnám, ha beleszólnának, épp ezért tettem fel így a kérdésem, hogy hogyan lehetne tapintatosan megoldani.


Volt, hogy feajánottam a mei-tait és a csatost is, de nem akarta kipróbáni az anyuka (itt nálunk volT), mert ő úgysem tudja bekötni.

2012. ápr. 16. 13:55
 6/48 anonim ***** válasza:
72%

Amíg a kenguru használati utasításában szerepel, hogy lehet így, addig a te szavad mit sem ér.

[link]

itt vannak képek, amiket pl. lehet kifordítva hordozni.

2012. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Nos, igen, ez a baj :(
2012. ápr. 16. 13:56
 8/48 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy nekünk is ilyen kengurunk volt, imádtuk. De kifordítva nem hordoztam, mivel a nézelődéshez ott a babakocsi.
2012. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
81%

ISmerősöknek én szólok. Egyébként szívfájdítónak tartom, mert nyilván azért hordoz, mert tudja, hogy a babának erre van szüksége, csak félreinformálták. :(

de amíg még a csatosoknak is vannak kifelé fordított fotói, addig sajnos nem nagyon lehet mit tenni.


viszont a német orvosi nemtudommilyen egyesület kiadott egy közleményt, végre!! hogy a kifelé hordozás ártalmas, azt olvastad már?

2012. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
60%
Csak néha vittem kenguruban a kisfiam és kifele nézett,meg is őrült volna,hogy ha befelé fordítom,mikor először vittem benne 10,5 hónapos volt,mikor utoljára 11,5 hónapos,olyan kenguru amiben minkét irányban lehet vinni.Engem amúgy azok akasztanak ki akik mindbe beleszólnak,és folyton okoskodnak ezen az oldalon és az életben is.
2012. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!