Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiam még anyateje...

9 hónapos kisfiam még anyatejes. Kipróbálhatom azért a 90 napos diétát?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem hallottad még azt az anyukák által igen gyakran használt mondatot, hogy szoptatás alatt tilos a fogyókúra?
2009. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de igen! Valószínűleg akkor nem ismered ezt a diétát. Nincs korlátozva, hogy mennyit ehetsz, csak az ételek vannak szétválasztva. Pl. egy nap nem ehetsz együtt szénhidrátot keményítővel. Van aki esetleg a szoptatás ellenére mégis megpróbálta?
2009. jún. 23. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
És amikor a diétában csak gyümölcs, vagy folyadéknap van, gondolod akkor is elég szegény babádnak amit a tejcsibe juttatsz? Szerintem ne csináld a szoptatás alatt. Én babám is 9 hónapos, reggel és este még szopizik, rajtam is van sajnos pár kiló, de én csak úgy fogyózom, hogy a szénhidráttartalmú ételeket (fehér kenyér, péksüti, tészta, cukros gyümölcslé) kihagyom az étrendemből, és már megindult tőle a fogyás.
2009. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez is diéta, tehát nem ajánlott!

Igaza van az előttem szólónak, gyümi, fehérje és víz napon nem sok minden jut a szervezetedbe. Igazán csak a szénhidrát nap lehet táplálót enni.

Én próbáltam , állandóan éheztem....

2009. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, ez egy csak lepontozott válaszokkal ellátott kérdés lesz.:)

Ha fogyózni akarsz, akkor hajrá, úgysem fog érdekelni, ha más azt mondja, hogy ne tedd. Ezért kár volt kiírni ezt a kérdést. Szegény gyereked...

2009. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha fogyózni akarnék kedves utolsó, akkor már elkezdtem volna rég, anélkül, hogy itt feltettem volna a kérdést. Igazat is adok a válaszolóknak, elfeledkeztem a folyadék napokról és nem is kezdek bele! Köszi a válaszokat!

De nem hiába kérik, hogy ne OFFOLJ!!!

Ne sajnáld a gyerekem, sok babának hasonló jó dolgot kívánok, mint amilyen az én gyerekeimnek is van! Nem értem, hogy miért válaszol az aki ilyen rosszindulatú, soha senkit nem bántanék meg!! Te se tedd! Köszike!!!

2009. jún. 23. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg azt a babát nem kell sajnálni aki 9 hónapja szopizik,sőőt!dicséret az anyukának.Az én fiam 13 hós és szopizik,rajtam is van legalább+10-12 kg,én is gondoltam már valamiféle "diétára" hogy egy kicsi legalább lemenjen.De nekem nem megy ,én éhes vagyok és szeretek enni!Mindig azzal vígasztalom magam,hogy majd szopi után nekiesek egy erőteljesebb fogyi kúrának,addig pedig élvezem a kaját!A fogyókúrákkal az a "baj"hogy először a salakanyag kezd el távozni a szervezetből ami belekerül az anyatejcsibe!ami persze nem jó a babának!
2009. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek az utolsóval és köszönöm szépen!

Én is farkas éhes vagyok, megennék egy egész tehenet is, pedig már csak reggel, este és éjjel szoptatok. Hát leginkább azzal vigasztalom magam, hogy ha már nem szopizik a fiam, majd lefogyok. Addig pedig megpróbálom legalább lecsökkenteni az adagokat.

2009. jún. 25. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!