Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más nem félt egyedül maradni...

Más nem félt egyedül maradni két kisgyerekkel először?

Figyelt kérdés
Tudom majd belejövök, de holnaptól egyedül leszek a 2,5 évesemmel meg a két hetesemmel. Apuka megy vissza dolgozni. Annyi mindent lehet hallani, hogy a nagy majd bántani fogja stb, hogy már teljesen beparáztam hogy fogom egyedül bírni. Más nem érzett hasonlót először?
2012. máj. 6. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
:-) Én is féltem kicsit, 21 hós volt a lányom, az ikrefiúk 2 hetesek, mikor egyedül maradtam velük otthon. De minden rendben lesz. :-)
2012. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleinte nagyon rossz volt, főleg mikor a kisebbnek ne mvolt még "napirendje". De hétről-hétre könnyebb lett, főleg hogy a babát egyre inkább lehet időhöz szoktatva altatni....Belejössz, nyugi!!!:))
2012. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogynem :)

Az elsővel is féltem, mikor lement vásárolni.

A kettővel meg pláne :) De aztán kialakulnak dolgok :)

2012. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is tartottam tőle.20hónapos volt a lányom mikor született a tesó.Hazajöttünk a kórházból másnap apának már dolgoznia kellett:-( Ne aggódj gyorsan belerázódsz:-)
2012. máj. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!