Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ennyire csodálatos az...

Tényleg ennyire csodálatos az anyaság? Mindent megér?

Figyelt kérdés
nekem még nincs baba ,de szeretnénk.!gyógyszert kell szednem hogy legyen ami olyan kellemetleg mellékhatással jár,hogy bedugult az orromtőle. most megint felirták,bér kevesebbet kell szednem hogy hátha nemlessz mellékhatása. addig kell szednem mig nemlessz baba és utánn is 3 hónapig.!csak azt nemtudom hogyfogom kibirni hogy nemkapok levegőt az orromon. elég kellemetlen.
2009. jún. 26. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom sejted hogy csodálatos, különben miért szeretnél babát nem? Amúgy mit szedsz?
2009. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
?
2009. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindent megér!!!!

4 hós baba anyukája

2009. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Az orrdugulás csak az egyik kellemetlen dolog, ami a terhességgel, szüléssel, anyasággal jár együtt. Hidd el, lesz ennél kellemetlenebb is, de az, hogy anya lehess, sok mindent ki lehet bírni, még olyan dolgokat is, amiket előzőleg nem is gondoltál volna :) Az, hogy érzed a babád mocorgását, rugdosását, míg a pocidban van és miután megszületett és rád néz..minden kellemetlenséget elfed. És utána is minden mosolya, az első szavai.. Igen, ennyire csodálatos. Pedig nem csak szép oldalai vannak és mégis! 4 gyerekes anyuka
2009. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Bromocriptint szedek!Azért kérdeztem (amúgy tudom hogy mindent megér és hogy csodálatos)

de kis erő biztatás kellene. Probálok erre koncentrálni hogy majd a végeredmény jusson eszembe igy könyebb.

2009. jún. 26. 17:38
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem amíg ez a kérdés megfogalmazódik benned, nem vagy felkészülve rá. Az anyasággal sokmindent fel kell adnod eddigi életedből, megváltozik minden! De annál csodálatosabb dolog nincs egy nő életében!
2009. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%

Haj de jó is lenne ha csak az orr dugulástól kellene szenvedni egy gyerekért... Nekem mindenki azt mondta, hogy a terhesség egy csoda, majd jól fogom érezni magam, szép leszek, energikus leszek, örülni fogok mindennek, rózsaszínben fogom a világot látni stb.... Hát ebből nálam egy sem jött be. A terhesség borzalmas. Nem hiába hívják terhességnek, tényleg nagy teher. Fáj minden porcikám, olyan vagyok mint egy fejős tehén, mozdulni nem tudok a hasamtól, a járásom is teljesen megváltozott szóval elegem van. Alig várom, hogy megszüljek és aztán soha többet!

37 hetes kismama

2009. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Jaj de hogy nem vagyok felkészülve rá!Már 3 éve szeretnénk . anyagilagis rendben állunk!CSak kis biztatás kellene...Hidd el készen állunk azlegyen a legkevesebb,hogy lemondjak minden dologrol mindenről,csak most hogyha 6 hónapig igy kell lennem hogy csak szájon kapok levegőt kellemetlen.
2009. jún. 26. 17:47
 9/21 anonim ***** válasza:
Az utolsóval nem értek egyet, hogy nincs felkészülve a kérdező. Én most a második babát várom és már egy párszor eszembe jutott, hogy mibe vágtam bele már megint a fejszémet. Persze tudom, hogy megéri, de az embernek néha lehetnek negatív gondolatai is. Ettől vagyunk emberek.
2009. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!Bárcsak nekem is akkora hasam lenne mint neked és baba is lenne benne!!!!ezekt hogy fáj a láb meg ilyenek jobban elviselném!
2009. jún. 26. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!