Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utál a 3 hónaposom hason....

Utál a 3 hónaposom hason. Hogyan vegyem rá több gyakorlásra?

Figyelt kérdés

Hiába fekszek mellé, teszek elé játékokat, fél perc után nagy az ordítás.Csak úgy támaszkodik az alkarjára, ha segítek neki.Fejét felemeli, de hamar elfárad.

Azért többet kellene hason lennie ugye?Vagy majd idővel megjön a kedve?Mondjuk jó súlyban is van (6 kiló).Lehet, hogy ezért lusti egy kicsit?

Hátról hasra fordul, viszont amikor hasra ér már reklamál, hogy fordítsam vissza.Naponta megpróbálom egyre többet hasra tenni, de már az én kedvem is elment (komolyan).

Van valami trükk?Segítsetek légyszi!


2012. máj. 24. 21:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Épp most olvastam, hogy óriáslabdán csípőjénél fogva ha hintáztatom, azt még élvezi is.

Kipróbáltuk azt, hogy hengerelek össze textilpelust.Szerintem rosszul csinálom.Egy pelust összehengerelek, és beteszem hónaljtól hónaljig?Vagy hogyan?Esetleg mindegyik hónalja alá tenni kell?Húúú de béna vagyok.

2012. máj. 26. 14:35
 12/13 anonim ***** válasza:

:)

Valahogy úgy,mintha úszógumiban lenne, a 2 hónaalatt és a kis mellkasa alatt átvezetve,ez kicsit megemeli őt és nem olyan megerőltető neki...de a labda is nagyon szuper ötlet:) ügyes vagy!!!!!

2012. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Már jól megy a hasalás.Sikerült a textilpelus-féle is.
2012. máj. 28. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!