Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres anyukák! Hogyan...

Tápszeres anyukák! Hogyan etetitek a babátokat? A védőnő által megadott képlet alapján vagy teletöltitek a cumisüveget és a babára bízzátok?

Figyelt kérdés

2 hónapos a kislányom, eddig 90-100 ml-t evett, napi 6-7 alkalommal. Mostanában viszont sokat sír, általában nap közben, akár etetés után is. Gyakran az öklét veszi a szájába, viszont nem tudom eldönteni, hogy enne még vagy szimplán hasfájós vagy esetleg a tápszer nem jó neki.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. jún. 7. 21:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget!!!

Eddig én is a védőnő által adott képletet vettem alapul, vagy a dobozon lévő előírt mennyiséget. Attól féltem, hogy fájni fog a hasa vagy túletetem, stb... Nem bíztam abban, hogy tudja, mennyi a jó neki és addig eszik, amíg van.

Na ma teletettem az üveget neki (ez kb. 120-130 ml tápszert jelent) és benyakalta az egészet. Viszont nem bukta ki és utána 6 órát aludt egyhuzamban :-)

A fentiektől azért még félek, de azt hiszem egyelőre ezt a taktikát követem, azaz egyen amennyi beléfér -)

2012. jún. 8. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!