Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki eset a Baba kocsiból már...

Ki eset a Baba kocsiból már voltunk orvosnál . Fordult már elő valakivel?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom ki csúszott a baba kocsiból nagyon meg ijedtem szaladtam is rögtön az orvoshoz azt mondta a doki semmi baja hasra eset szegénykém . Nagyon rosszul érzem magam a történtek miatt . Nagyon sokat sírtam és tudom hogy az én hibám volt.
2012. jún. 8. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy megkérdezem, de nekünk nem volt mózes. Abban nincs biztonsági öv?


Nem is hibáztatni akarlak, mert figyelmetlenség mindenkivel előfordul, velem is, más téren.


Én abból a megfontolásból kötöttembe mindig a gyerekeimet (újszülött koruktól egész addig míg használunk babakocsit), mert közlekedés közben sose lehet tudni mi történik. Hiába megyünk sima terepen, ha pl. egy bicajos nekimegy a kocsinak, a baba meg lódul kifelé.


Annyi babát látok beköttetlenül, ücsörgőket is. Ha be van kötve és borulna, akkor a kocsi megvédi a nagyobb eséstől.

2012. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
mózesbe nincs öv (enyémbe nincs) de abból nem tom hogy tudna kiesni.... na mindegy óvatosan vigyázz a picurra mindenképp kösd be mert életet is menthe tszvele!!!!
2012. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Írta, hogy a kosárral együtt esett ki. De az hogy a fenébe tudott kiesni? A miénkben sincs öv, de most beültetted a bogarat, mi van ha a kosár nem rögzül rendesen. Szerencsére velünk még nem fordult ilyen elő. De para mami vok.
2012. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt.
2012. jún. 8. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!