Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos a kisfiam. Nem...

7 hónapos a kisfiam. Nem kúszik, nem mászik. Nagy probléma? Ti kisbabátok mikor kezdte a kúszást, illetve mikor a mászást? Hogyan segíthetnék neki, hogy elinduljon?

Figyelt kérdés
4 hónapos kora óta forog, így "közlekedik". Kezdek elkeseredni, hogy le van maradva.
2012. jún. 14. 18:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok egy kicsit!:)Rugós hintája van kb két hete, minden nap ugrál benne, szereti!Nekem is többen mondják, hogy az ő gyerekük már mászik, meg feláll ennyi idősen,ez nagyon rossz. De előbb utóbb úgyis mindennek eljön az ideje.
2012. jún. 15. 07:49
 12/13 anonim ***** válasza:
Abszolút nincs lemaradva. A gurulgatás nagyon hasznos mozgásforma, olyan izmai edződnek, amilyenek semmilyen más mozgással nem. Az enyém 8 hónaposan kúszott, 10 hónaposan mászott. Ha teljesen kimarad a mászás, az gond lehet.
2012. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Lányom 7 honapos lesz holnap, még semmi. A foldon van a kuckoja, játszoszonyeg, rengeteget hasal, ropcsizik nyujtozkodik, forog, de nem kuszik-mászik, és hiába rakom elé a játékokat stb. Már kezdek én is kicsit spekulálni, jo-e egz így:( de szerintem még belefér!

fiam 6 honaposan hason kuszva kozlekedett, 8 hosan felállt, 9 hosan mászott, 10 hosan elindult. Lehet, hogy a két gyerkocom a két véglet;)

2013. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!