Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Nem tudom abbahagy...

Mit tegyek? Nem tudom abbahagyni a sírást.

Figyelt kérdés
Másfél szültem, férjem folyton dolgozik, anyukám át jön néha segíteni, igen, néha mert neki nincs kedve hallgatni a babasírást. Egyedül csinálok mindent, teljesen ki vagyok borulva, egy pelenkacserét nem tudok tisztességesen megcsinálni :'( Enni sincs időm, remeg a kezem, és megszakad a szívem hogy folyton sír a babám :( Úgy érzem rossz anya vagyok nagyon, de gondolom ez azért van mert még nem szoktunk össze, vagy nem tudom. Kivagyok teljesen, 48 óra alatt összesen aludtam 2 órát azt sem egyhuzamban :( Mikor múlik el ez az időszak? Mikor szokunk össze? Folyton sírok :'(

2012. jún. 17. 15:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak annyit tudok mondani,hogy tarts ki.Ez egy nagyon kemény időszak.Védőnőm azt mondta jól ki kell sírni magát ilyenkor az embernek,aztán tenni tovább a dolgát.Így is van!Sírd ki magad,és könnyebbülj meg!Hétről-hétre könnyebb lesz.És hidd el,nem vagy egyedül,ezen a többség átesett.

2012. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nyugodtan tombolj én úgy földhöz vágtam a lapátot olyan erőből amit soha nem éreztem még 2 hét múlva is találtam darabokat.

sírd ki jól magad,és komolyan igyál egy kis pohár sört.

nem lesz semmi bajod kicsit megnyugszol. :)

nekem ráadás akkor halt meg balesetben apukám mikor 3 hós volt a pici.annyira imádta.

túl esel rajta 1év múlva már tervezed a következőt fel a fejjel.ügyes vagy.

2012. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én olyan fáradt voltam az elején, hogy szabályosan sírtam a fáradtságtól. Ráadásul 2. baba volt, a nagy mellett pihenni sem tudtam, és még segítségem is volt. Nagyon sajnállak. Kávét kávéval ittam. Legyél erős, elmúlik. Szívj friss levegőt. Nem szégyen, ha akkor, mikor már nem bírod hallgatni a sírást, kimész az udvarra, ha van, és veszel 2-3 nagy levegőt. A baba ne érezze, hogy mi a baj.
2012. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nagyon tudlak sajnalni, egy eve en is ezen mentem keresztul... A kislanyom ejjel nappal sirt, nem birtam elaltatni. Volt, hogy napi 5 orakat maszkaltam vele fel ala hetekig. Mar sokszor majdnem osszeestem a faradtsagtol. Amikor meg elaludt csak sirtam es sirtam es nem hazudok.... Heteken at igy ment! Ez a szules utani depresszio, nekem olyan 4 honapos koraban kezdett enyhulni es amikor elkezdtem tobbet aludni a depresszio is enyhult. Sajnos annyira durva volt, hogy emlekezet kieseseim voltak a kialvatlansagtol... Ma 13 hos a kislanyom, de ha ez megnyugtat, egyszer vege lesz a siros idoszaknak is!!! Es varni fogod, hogy felebredjen! Mindenesetre kerjel segitseget, nekem eszrevette a csaladom, hogy baj van es mindenhova vittek minket magukkal, hogy kizokkenjek... A pici meg aludt a kocsiban. Ez nagyon sokat segitett. De igazan akkor lesz majd jo, ha tudsz pihenni. Egyebkent igy utolag rajottem, hogy nekem sokszor azert nem aludt a pici,mert ehes volt. Plusz kapott egy adamo hinta utanzatot rugoval es ebben el tudtam altatni. Ez a hinta nagy kincs volt :) Erdemes megvenni. 7000Ft. Remelem tudtam segiteni....
2012. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, ami veled, csak nekem még segítségem is volt, de akkor is nagyon bénának éreztem magam, nagyon sok időbe telt,mire összehangolódtunk.

De én is pont az adamo jellegű hintát akartam javasolni, meg a hordikendőt, meg a porszívó zúgását is szerette a mi fiúnk :)


Nagyon sok türelmet! Ja és rendelj kaját, mert enned kell, ilyenkor még gyakran van növekedési ugrás, aztán ne tetőzze még a tejcsi hiánya a fáradságodat :)

2012. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Előttem már nagyon sok hasznos tanáccsal elláttak, csak azért írok, hogy tudd, nagyon sokan így kezdtük. Elmúlik! Ügyesen összeszoktok majd, de ahhoz kell egy pici idő. Addig is, amikor csak teheted és alszik a Baba pihenjél. Én ugyanígy éreztem magam az elején. 6 hetes volt, mikor egyszer nagyon betelt a pohár (Addig gyűlt.) Éjjel felébredt a kislányunk, felkeltem, de annyira fáradt voltam, nem tudtam visszaaltatni bármit csináltam. Sírtam, mint egy óvodás, persze Babus még jobban sírt. Párom felébredt, kivette a kezemből és ha hiszed, ha nem lánykánk 10 másodpercen belül aludt. Érezte rajtam, hogy totál feszült vagyok, azért nem aludt vissza. Fel a fejjel, nagyon kevesen kezdik profin a babázást, kell az összeszokás.
2012. jún. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, amig nincs gyerekunk azt hisszuk csupa orom babazni, valojaban borzasztoan nehez.... Csak kevesen valjak be... Onnantol, ahogy megszuletik egy uj eleted veszi kezdetet! Ezt ki hogy viseli. En nem viseltem jol! Olyan 4-5 honapos koratol volt konnyebb es kezdtem elvezni az anyasagot! Neked segitseg kell, kerj meg valakit, aki par orat elvan a babaval, mig pihensz, nem hiszem, hogy nem veszik eszre korulotted, hogy segitseg kellene!
2012. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!