Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! El kell mondanom mi...

Anyukák! El kell mondanom mi történt tegnap éjjel?!?

Figyelt kérdés

Ausztriában élünk,isten háta mögötti faluba,a helyi rendőrségtől 20m-re(az erkélyünket egy garázs sor meg egy sövény választja el a rendőrségtől)földszinten lakunk..annyira biztonságos a környék hogy biciklit babakocsit mindent az utcán lehet hagyni a kutya nem nyúl hozzá...

Van egy vendéglátóegységünk a lakásunktól(társasház amugy)10km-re..ami nem távolság kocsival.. Jól élünk,nincsenek anyagi gondjaink de nem vágunk fel..szépen járunk,szép a lakás de pl az autónk egy 10 éves merci kombi..mert jó az..nem akarunk tényleg nagyzolni..

Mint mondtam a földszinten lakunk az erkély a hálószobánkból nyilik annyira alacsony a korlát hogy egy kicsit megerőltetné magát a 16 hónapos fiam kitudna ugrani..(más kérdés hogy hogy esne) na szóval tegnap éjjel zajt hallottam az erkélyről,a szobába ment a tv,és elvolt huzva a függöny ugyhogy nem nagyon láttam ki..azthittem a férjem jön már megint az erkélyről be mert szokott igy szórakozni hogy felmászik és kopog az erkély ajtón(mindig zárva van

Szóval van kint egy fa szék meg egy száritó amit a fiam leboritott (ruhák nélkül) de mivel elkezdett esni az eső ugyhagytam a földön összecsukva..először hallottam hogy vki arrébb tolja a széket aztán meg rálép a száritóra..

Mivel azthittem a férjem mentem is hogy beengedjem,de ki mentem és nem láttam senkit csak mocorgást a korlát alól..

Nagyon megijedtem gyorsan becsuktam bezártam,a hálószobát is bezártam beültem agyerekhez és bezártam ott is az ajtót..

Hivtam a férjem,kb 5 perc alatt itthon volt de hát nekem egy életnek tűnt..

Nem látott senkit és semmit viszont mondta hogy kivülről mindent lehet látni ha megy a tv...

Rendőrségen bejelentettük ma..mondták hogy vagy megcsuszótt a sikos felületen a behatoló és mivel zajt csapott elhuzott inkább vagy vmi kukkoló volt..

Számomra teljesen mindegy hogy ki volt az és miért Én rettegek..

a férjemnek muszály dolgoznia..és nem lehet csak ugy lecserélni a lakást egyik pillanatról a másikra..

Párom mindig éjfél után jön haza..van hogy 2-3 körül és ezen nem tudunk változtatni..

Mi tévő legyek? Nekem nem elég hogy a rendőrség figyelgeti a lakást meg a környéket..

Annyira féltettem a babámat..Ti mit tennétek?

(Ja és bocshogy nem baba téma annyira csak megszoktam hogy ide irok,meg anyukák jobban megérthetik mennyire féltem a babámat)


2012. jún. 22. 13:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

igen énisreszkessetek betörőkre gondoltam miután beszéltünk a szomszédokkal és rájöttem mekkora gyökér társaság..amugy meg vannakrola győzödve hogy egy mókus volt..megnézném azt a mókust amelyik arrébb tolja azt a széket..még Én is besz@rok a súlya alatt ha meg kell mozditanom..


a férjem tul sok rambo-t meg akciófilmet néz ugyhogy neki az volt az első reakciója hogy áramot vezet a korlátba:)

de lebeszéltem róla...nem akarok döglött mokus tetemeket takaritani reggelente..

redőnyt szerdán szerelik...addig meg tágranyilt szemmel kukkolok amig haza nem ér a férjem..:)

2012. jún. 23. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!