Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Apa okos, anya meg mindent...

"Apa okos, anya meg mindent tud! " - ez gúnyos? Aranyos?

Figyelt kérdés
Body-ra van ráírva. Kire nézve gúnyos, ti hogy értelmeznétek?

2012. jún. 22. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
szerintem egyértelműen anyára nézve ciki, mert olyan hogy valaki MINDENT tud, nincsen....maximum azt HISZI hogy mindent tud, az meg elég ciki...:(
2012. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ez aranyos, bár én anya vagyok:))))) Apára nézve gúnyos ha ilyen oldalról közelítjük meg. De mi amúgy is szoktuk ilyenekkel ugratni egymást a férjemmel, szóval szerintem azért nem olyan durva ez:)))))
2012. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól függ, ki milyen típus. Nyilván van/lesz olyan, aki sértőnek találja, és lesz olyan, aki aranyosnak. Szerintem maga a mondat egy gyermek szempontjából többféle módon is értelmezhető.

1.Bár apának megvan a magához való esze, de anya viseli a gatyát, ő mondja meg a tutit.

2. Apa okos, anya meg szeret okoskodni.

3. Apa elmond dolgokat, amik érdekesek, de anya az, aki nem kap ideggörcsöt az egy óra alatt hetvenhetedszer feltett "anya, ez mi? anya, miért?" kérdésektől. Ergo apa okos, mert olyan dolgokat mondd, amik érdekesek, de mivel anya van ott egész nap, tőle lehet kérdezni, mert ő mindenre tud válaszolni.


Értelmezés kérdése.

2012. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy engem éppen most akart bitófára küldeni anyósom, mert vettem a gyerkőcnek egy "Drágám, kivennéd az elemet a gyerekből?" feliratú bodyt... Szerintem mókás, anyós szerint szörnyű. :D
2012. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

az első vagyok, azt nem írtam hogy nekem spec.semmi bajom az ilyenekkel, meg a kivennéd az elemet a gyerekből meg az eladó a kistesóm meg semmi ilyesmi vicces felirattal:)

Én bírom ezeket.

2012. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2012. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem tudja felfogni viccesen akkor gúnyos sztem apára nézve..

De sztem jó poén!

Nekünk is vannak vicces feliratú body-aink..Én szeretem őket de ha másnak nem tetszik nemdobom ki a kukába:)

2012. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemá, hát ez egy body, az ég szerelmére!:)) Tök vicces!!:) Ja és persze igaz is :D
2012. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
szerintem vicces és apára nézve enyhén gúnyos, de inkább aranyosan, mert: Apa okos(nak képzeli magát :)), Anya pedig valóban tudja is, hogy mi hogy van. Én így értelmezem :)
2012. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
* vagy pont fordítva is lehet érteni. ááá, akkor nem tudom :)
2012. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!