Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az esti "nagy szopi" után...

Ha az esti "nagy szopi" után elszívok egy szál cigit, az belefér?

Figyelt kérdés
Nagyon erős dohányos voltam, de amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, többet nem gyújtottam rá. Mostmár viszont majd összecigarettázom magam, és úgy érzem ha csak egyetlen egy szálat nyugodtan elszívhatnék abban a tudatban, hogy nem ártok vele senkinek, az lehet, hogy egy életre boldoggá tenne. Rituális keretekre gondoltam, gyertyafény, hangulat világítás, meg ilyenek :))
2012. jún. 26. 17:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
30%

Ne haragudj kedves kérdező te inkább tápszert adsz a babádnak minthogy anyatejet egy hülye cigi miatt? Nekem nem lenne kérdés, hogy inkább melyiket válasszam.

A vörösbor ivásnál is szokták mondani, hogy közvetlenül szoptatás után lehet inni egy keveset.

De számolj arra, hogy lehet, hogy utána a nikotintól megváltozik a tej íze és nem fogja kérni a babád. Megéri ezért?

2012. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Mekkora babád van?
2012. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Nem, én pont azt kérdezem, az egyig válaszadóra reagálva, hogy most tényleg komolyan gondolja-e, hogy összvissze egy cigi miatt át kellene állnom a tápszeres szoptatásra. Nyilván ha erről lenne szó, nem gyújtanék rá egyetlen szálra se, de ezt szerintem a válaszadó csak kisarkított bántásnak szánta. Én ha elszívok egy cigit, amint a kérdésben is írtam, azt bűntudat nélkül szeretném, különben nem ér az egész semmit.
2012. jún. 26. 19:56
 24/35 anonim ***** válasza:
86%
Szívd el,és élvezd ki,nem kell ezt túlreagálni!!!
2012. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
38%
A cigaretta káros tény. A nikotin átmegy az anyatejbe tény. Kis mennyiségben is megváltoztatja a tej ízét. A sarkalatos példa az lenne hogy jajj úgy kívánok egy kis arzént, talán a babám is kap belőle talán nem, most akkor mit csináljak, bűntudatot meg nem akarok. Te is tudod hogy ez nem helyes, úgy érzem. És igen, é is rohadtul dohányoztam terhesség előtt, poz teszt, letettem. Fél évig tudtam szoptatni utána férjem beleegyezett h csak és kizárólag szilveszterkor vehetek egy doboz cigit, másnap kb a fele volt csak meg és kidobtam mert annyira szarul esett, de előtte majd megvesztem érte. Azóta se gyújtottam rá. Ha ilyen szépen kibírtad a 9 hónapot hidd el jobb ha nem is szoksz vissza. Ha meg igen akkor már csak 1 év max amíg szopizik és utána mehet.
2012. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
35%
szia nekem 15honapos a kislányom és szoptatom én is rá gyujtotam és semmi baja se a gyereknek és nem is szokott le a ciciröl mert más ize lenne!Ha kivánod szivd el nyugodtan:)
2012. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt hogy rágyújtottam, a lényeg legalább 4-5 óra múlva szoptass, tehát az esti szoptatás utáni időszakot választottam Én is. Elszívtam egyet, megnyugodtam, és nem is kívánta, pár napig megint. :)
2012. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
56%

Utána meg tudod majd állni hogy többre ne gyújts rá? Én tutira nem bírnám... amikor először leszoktam én is így szoktam vissza rá...

Ma már 18 hónap után nem is hiányzik és a pénzt a babámra költöm, amit régen elfüstöltem...

2012. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Oké mielőtt bitófára küldenétek a kérdezőt sógornőmnek az orvos mondta hogy esti nagy szopi után belefér egy cigi mert 8 óraalatt kiürül a szervezetből..

Én nem tudom mert nem vok dohányos, de ezt a saját fülemmel hallottam mikor mondta a doki tehát nem kamu..

Szóval nem biztatlak a dohányzásra de ha éjjel nem kel fel szopizni és eltelik 8 órakövetkező szopi előtt akkor megteheted

2012. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
51%
Vida Áginak olvastam egyszer egy cikkét, amiben azt írta, hogy kb. 3 óra alatt ürül ki a tejből a nikotin.
2012. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!