Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Mit vigyünk ajándékba?

Kismamák! Mit vigyünk ajándékba?

Figyelt kérdés

1 hónapos kislányhoz megyünk babanézőbe..A kislánynak már most megvan mindene,így fogalmam sincs,hogy mit illik vinni ajándékba.

Mit vigyünk a kicsi lánynak??

Először arra gondoltam hogy ilyesmit veszek

[link]

De kiderült, van már neki. Akkor mit vigyek??

pelenkát,és egyéb bébi pipere dolgokat nem akarok vinni,mert abból is sok van.

köszönöm a segítséget előre is.


2012. jún. 26. 22:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A hinta szerintem nagyon jó ötlet. (ha még az nincs nekik)
2012. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én annak örültem volna ha megkérdezik mire van szükségünk, mert nem biztos, hogy ami Neked tetszik azt nekik is..... Jobb mint a kényszeredett mosoly. Hidd el, tapasztalat.
2012. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

tegnap 15:22

Már megkérdeztem. A válasz:

- Nem kell semmit sem hozni,csak ti gyertek el..Úgy várom már hogy itt legyetek..

Ha nem mondják,nem tudhatom mi jó nekik,és állandóan nyomulva kérdezni meg nem az én erősségem.. Ezért gondoltam hátha van egy jó ötlet.

2012. jún. 30. 12:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Aminek én nagyon örültem és abszolut nem számítottam rá, az babáskönyv volt. Konkrétan a "A doktor néni könyve". Egy csomó hasznos dolog van benne a kisbabáktól kezdve a serdülőkorig.
2012. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ja, meg fényképalbum :) én nagy fényképgyűjtő vagyok, úgyhogy nagyon örültem az albumnak
2012. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!