Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok vicces sztorikat a...

Írnátok vicces sztorikat a babáitokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 15 hónapos, és egyszer csak torka szakatából űvölti hogy Ági.. ágii... ááággiii...


oda mentünk hozzá és érezzük, hogy bekakilt.


aztán másnap is ágizik... akkor is be volt kakilva.. Nos nálunk a kaki szót átkombinálta ágivá, és mindig ágizik ha kaki van :)

2012. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Ma leültem a fiammal szemközt ebédelni. Pizzáztunk. Amikor láttam, hogy már az utolsó cikkek lassan mennek, mondtam neki, hogy versenyezzünk, hogy melyikőnk eszi meg hamarabb a pizzát. Erre ő nagy, csillogó szemekkel felkiáltott: Jó, verseny! Felállt, elkezdett számolni: 5, 6, 7 és átfutott a másik szobába! Ő versenyt futott! :D


A másik sztorim vele még korábbról való (kb. 2 éves kori), amikor is tanultunk orrot fújni. Apa az orra elé tette a papírzsepit és kérte, hogy fújja bele az orrát! A fiam nagy levegőt vett, és belekiabált a zsebkendőbe, hogy: "Hapci!" :))

2012. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 krisztivan ***** válasza:
95%
Fiam 21 hós.Ad puszit,aztán a kezével letörli a száját és olyan pofit vág hozzá,hogy majd besz..runk a röhögéstől.-))
2012. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete a kisfiam (3,5) közölte, hogy anya, nem olyan nagy baj, hogy nagy a hasad (maradt az öccse után némi felesleg) de jóóó puha.


Ugyanez a gyerek kb 2 évesen, fürdés után a pelenkázón a fütyijét nézegeti: -Szép fütyi, jó fütyi...

(biztos nagyobbként nem fogja szeretni, de beleírtam az emlékes füzetébe)

2012. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 2,5 hónaposan akkorát pukizott, hogy a pellenkázón összerezzent, kétszer is egymás után. Hatalmas szemet meresztett, nem tudta mi az. Annyira nevettem.
2012. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Egyik nap 2 éves lányom evett az etetőszékben,egyszer csak megszólal:

-Kijossz,kijossz! (és nyújtózik felém)

-Kislányom,még nem fejezted be az ebédet,maradj még 1 kicsit!

-Anya,kakilsz! (ekkor rájöttem jobb kivenni,mert nem lehet kényelmes ülve... :D)

Így kivettem.Sietősen elrohan a konyhaajtóig(de a fürdőben szokta végezni a dolgát a pelusba),majd megáll és visszaszól:

-Mindjárt jövök ,jó?

Hát akkorát nevettem :D

2012. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem olyan vicces: frissen zuhanyozva, tisztán ülök az ágyon, lányom felkelt, kivettem a kiságyból, vissza leültem vele a kanapéra. Elmozdult a pelus, a kicsi meg összepisilt mindent. Ártatlanul közölte pisi:D
2012. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Disi ***** válasza:
94%

Az én kislányom holnap lesz egy éves (hip-hip-hurrá :))), mostanában reggel az az első dolga, hogy bemegy a nappaliba és kihozza valamelyik maciját (van 3 db). Most sietősen készülődtem reggel, minél korábban akartunk a strandra leérni. Fésülködöm, hallom hogy ott van mögöttem, hátranézek: beletuszkolta a macit a wc-be.

Társasházban lakunk, már megtanulta hogy ha apa hazaér, pitten egyet a kaputelefon. Most már ha bármelyik lakásban pittyen vagy csörög a kaputelefon, akkor mondja hogy: ittapa, és mutat a bejárati ajtóra. Akkor is ha ott áll az apja mellette :)))

2012. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
A minap az egyéves lányaim tízes papírzsepivel telefonáltak egymásnak... "allo, allo", mindegyiknek a fülén egy csomag zsepi :)
2012. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Nagy Vanessza 21 válasza:
73%

Elmentem vásárolni 1,5 kisfiammal. Sétálunk, ő a bevásárló kocsiban ül kezében egy doboz tampon. Valahogy kinyitotta a dobozt és kivett egyet. Ahogy csak bír felkiált: Atta, anya nunusa!( közben magán mutatja hova is szokta anya tenni a tampont).. :D

múltkor meg elvittem magammal turkálóba. Egyedül szoktam menni,addig a párom figyel rá és elmagyarázza neki,hogy anya turkálóban van. Mikor elindultunk mondtam neki,hogy megyünk turkálni. :) beérünk az üzletbe,kisfiam felkiált: jaj, mi ez túrkáló?!anya,mi ez túrkáló?!

2012. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!