Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok vicces sztorikat a...

Írnátok vicces sztorikat a babáitokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 13:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Unokaöcsém sztorija: Dm-be voltak az anyjával, tamponokhoz értek. Hangosan elkiáltja magát, vagyis kérdezi az anyját: anyaaaa, te ezt szoktad a kukidba feldugni?
2012. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

2éves fiam egyedül volt a szobában,én a fürdőben küszködtem a mosógéppel mert elromlott,mire bementem (túlságosan csendben volt)kibontotta a popsikrémet és magára kente az arca a feje a ruhája mindenhova kente,na az volt az a pillanat amikor nem tudtam sírjak vagy nevessek,így lefotóztam inkább.

a másik,hogy mostanában minden csak nem ember,ő kutya,van 2 kutyánk,ha jön hozzánk valaki ott állnak sorban a kapunál és mind ugatnak.(nagyon remélem,hogy gyorsan elmúlik ez a korszaka)

2012. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
Unokaöcséimmel történt meg az egyik olyan 4 éves forma volt, a másik totyogós, hogy fürdéshez le voltak már vetkőztetve, az anyjuk kiment a fürdőbe a vizet elkészíteni, addig a nagyobbik tetőtől talpig bekente a kicsit babaolajjal. Egyszerűen nem volt fogás a kicsin csúszkált ki a kezükből :) végül egy textilpelenkával fogták meg és tették a vízbe :)
2012. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Disi ***** válasza:
Az én bsbám a tv távirányítókkal szokott telefonálni, van 2 kiszeparált, az az övé :)))
2012. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Észrevette a ló patáit:Nézdd ana,a lónak papuca van!

Vagy:Fodrásztól jőve,megkérdem:Milyen anya haja? Válasz:Fodrászos.

Vagy: Elmentunk kirándulni.Haza felé az autóban kérdem,h. mi tetszett legjobban? Válasz:Az amikor ettünk.

2012. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!