Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy altatjátok el...

Anyukák, hogy altatjátok el leggyorsabban pár hetes babátokat?

Figyelt kérdés
Este annyira nehezen alszik el a 3 hetes babám,hogy van 2-3 órát dajkálom mire kezdhetem előröl a szopit,de este 11 előtt semmikép nem alszik el. Én addigra már hulla vagyok. Valami jó tanács? Előre is köszönöm!
2012. júl. 2. 17:00
1 2
 11/15 xStefix ***** válasza:

Akkor miért nem szopi után pelenkázod?

Mondjuk az én fiam evés közben pakolja tele a pelust, úgyhogy nálunk így vált be. De ha a tied ilyen torkosborz, akkor érdemesebb lehet utána bütykölni a fenekével, mint ennyire behergeltetni evés előtt... Nem hisztis így szopi közben, nem túl mohó?


Egyébként ezekben a melegekben az enyém is egész nap szopizni akar. Igyekszem is kielégíteni, csakhát a mellem kavarodik így meg kicsit. :)

2012. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azért nem szopi után pelenkázom,mert akkor felrázom a kis gyomrát és így is elég sokat szokott bukni,nemhogy ha még emelgetem a kis lábacskáit felfelé... :S
2012. júl. 5. 18:47
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon mohó,csak az a baj hogy hiába eszi tele magát 10-15 perc után megint rajta csüngne.. :(
2012. júl. 5. 18:49
 14/15 anonim ***** válasza:
Tisztába lehet ugy is tenni, hogy nem kell az egekig emelni a lábát, csak amennyire éppen muszáj. És akkor nem bukik.
2012. júl. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 xStefix ***** válasza:

Szopi közben is böfizteted? Mert azzal elejét lehet venni az ilyen "pelusos" bukásoknak. Legalábbis nálunk bevált. Enyém is bukott az elején jó nagyokat, de aztán többféleképp kipróbáltam, és bejött, ha szopi közben is böfizik. Illetve kicsit várok szopi után a peluscserével is, nemcsak a bukás, hanem a visszamaradó kaki miatt is. Már párszor ledurrantott. :)

Próbáld ki te is, több módon is, hátha valamelyik jó lesz.

2012. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!