Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te otthon mernéd hagyni 5-10...

Te otthon mernéd hagyni 5-10 percre a pár hónapos gyerekedet amíg biztosan alszik hogy átmenj a szomszédba?

Figyelt kérdés
Én nem! És úgy érzem, hogy ez valamiféle protokoll, hogy pici gyereket nem hagyunk otthon egyedül még akkor sem ha biztonságban van. Ki hogy van ezzel? Van aki otthon meri hagyni?
2012. júl. 6. 13:52
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
60%

A kert ami nálunk egy darab semmi, az egy más eset, meg a kapu is, ami két lépés, bármi csipog-sír hallatszik, fél pillanat alatt a gyerekszobában vagyok. tehát úgy 5percre, amíg kimegyek a postáért, vagy galád módon kiültem a jóidőkben olvasni, amíg a gyerekek aludtak vannak, és voltak. De az az 5perc, ami azt jelenti, hogy el a boltig és vissza. Ne a gyerekekkel legyen baj, valaki véletlen elcsap az úton, kutyának se tűnik majd fel, hogy gyerekem van, vagy nincs velük valaki... Jó félnapot egyedül a két kicsi:(

Tehát ki az utcára 5percre sem mennék, ha a gyerekem alszik, de hallótávolságban-látó távolságban "magára hagyom", nem ülök az ágya mellett, szőnyege mellett.

2012. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
14%
nekünk se légzésfigyelőnk se bébiőrünk.Főleg 2 éven felüli gyerekeknél nem értem mi szükség rá.Tudtommal ezt a bölcsőhalál elkerülése miatt találták fel .Nagyon sokan felnőttünk nélküle.
2012. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Örülök a sok válasznak! A többség tehát nem hagyná magára. Én sem. Bár nem tudom hogy az amikor kimegyek az ebédért vagy beengedem a rokonokat minek számít? Merthogy nálunk 2 kapun kell kimenni mire kijut az ember. Van hogy felkapom a lányomat, de ha alszik nyilván nem! Néha ilyenkor a szomszéd megállít egy szóra ami sokszor több mint egy szó! Tehát pár percre nagy ritkán végülis magára hagyom ha úgy vesszük. Ilyenkor mindig lelkiismeretfurdalásom is van. Amúgy a 16. válaszoló írta hogy bűncselekménynek számít ha magára hagyja valaki otthon a gyerekét. Nekem is rémlik ilyesmi, de erről egy jogászt kellene megkérdezni.
2012. júl. 6. 21:16
 34/37 anonim ***** válasza:
Na eddig egyszer jártam így, a kutyának hasmenése lett, baba pedig alszik, kutya vonyít, próbálja visszatartani..én meg rohantam a szomszédhoz, hogy vigyázzon a babára pár percet, amíg szaladok a kutyával..azt hittem megőrülök! Ha nem lett volna otthon a szomszéd nem tudom mit tettem volna.. ha összef..a a lakást az is nagyon gáz.
2012. júl. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

"Azért utolsó fél percig sírva bepánikolt na ne essünk már túlzásba,"

Minden túlzás nélkül írtam! Ha nem hiszed el, az a te bajod. Én tudom, hogy így volt, te nem. Szerintem kettőnk közül én jobban ismerem a saját gyerekemet, ill én tudom, hogy mi történt akkor.

2012. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Volt rá példa amíg kicsit volt, hogy a ház elé kiszaladtam a kutyákkal. Vittem magammal a bébiőrt, ha gond lett volt 30mp múlva otthon vagyok.
2012. júl. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
19! oké :)))
2012. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!