Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyit segít a férje a...

Kinek mennyit segít a férje a baba körül?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve.. a babám most 7,5 hónapos és már lassan egész nap teljesen egyedül vagyok vele. A párom egyszerűen eldöntötte, hogy a munka mellett minden dolgot ő intéz, amiről hosszú, véget nem érő listákat írogat, részleteit csak az utolsó pillanatban közli...

Hetente összesen két órát kértem tőle, amikor is elmegyek edzeni, mert nagyon felszaladtak rám a kilók és már fizikai problémákat okozott. Mostanában már erre a heti 2 órára is intézkedni valót talál ki... nem értem az egészet. Nem a gyerek a legelső most? Ő meg van győződve, hogy mindent megtesz a családért. Csak lassan én fásulok bele az egyedüllétbe, az egész napi bezártságba. Más segítségem nemigen van, mindenki dolgozik. Időnként a házbeli kismamikkal szerencsére tudunk beszélgetni, de attól még minden egyedül rám marad... bizonyára valakinek ez természetes, de én egy nagyon pörgős meló és tanulás után találtam magam ebben a helyzetben. Imádom a kisfiam, de az apjában egy picit csalódtam...azt hittem jobban jön ez neki belülről és nem nekem kell könyörögnöm mindenért...


2012. júl. 11. 12:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Aha,jó nekik.A másik a baráti segítség ami fontos lenne szeintem.Mióta megvannak a fiaim,szinte az összes barátnőm hanyagol.Pedig van köztük aki ráérne+-én anno segítettem neki sokat,míg az övé volt kicsi.Szép,nem?Szóval akkor jó lenne,ott élni..:)
2012. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
De azok a nők, akik gyereket vállalnak, tisztában kell lenniük a negatív oldallal is! Vagy nem? Egyértelmű, hogy vannak olyan dolgok, amikre kevesebb idő marad, ha kicsi a gyerek! Persze az ikrek azok mások, az szinte mindig két emberes feladat lenne!
2012. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok,de szerintem a nők többsége nincs tisztában annyira a negatív oldallal.Persze,elméletben tudtam én is,de az nem ugyanaz.És ha tisztában is van,akkor sem arról álmodik,hogy senki nem segít soha..adott esetben még az apjára sem lehet számítani!Ez azért felháborító és elszomorító,nem?
2012. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
De ha egy apára sem lehet számítani, akkor ott gond van, ami előbb utóbb másban is kimutatkozott volna! Persze, van az én ismerősi körömben is olyan, hogy a nő oda volt, hogy ő gyereket akar, a férfi még szíve szerint várt volna, és amikor mégis bevállalták, mert a nő annyira akarta, és jöttek a gondok, hogy nem segít a férj, stb., akkor még a nő volt kiakadva, és majdnem válás lett! Szerintem egy férfinak is meg kell érnie az apaságra, nem szabad ráerőltetni semmit! Ha pedig a férfi is akarta a babát, és mégsem segít, hát, akkor ott gond van!
2012. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!