Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogadott dokinál szültél vagy...

Fogadott dokinál szültél vagy rábíztad magad a véletlenre?

Figyelt kérdés
Nem értek itt sok mindenkit és csak azért kérdezem. Ha fogadtál miért? Ha nem miért?

2012. júl. 11. 20:09
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
59%
Húha, front van!:)
2012. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
41%

Kedves 61%-os válaszadó... már megbocsáss, de ezt mégis hogyan képzeled? Ki vagy te, hogy ítélkezz? A kérdező kijelentette, hogy nem nézi le azokat, akiknek nincs pénze fogadni orvost. Sőt, még az én válaszom is 100%-ban hasznosnak minősült, noha nem volt fogadott dokim.

Erre jössz te, mint dekoratív, sportos nő... és csak azért elítélsz valakit, mert szoláriumba jár és műkörme van? Mit képzelsz te magadról? Ki vagy te, hogy másokat sztereotípiák alapján beskatyulázz és egyszerűen butának nézz bizonyos szokásai miatt?

Honnan veszed a jogot, hogy más pénztárcájában turkálj?!

Lehet, hogy dekoratív és sportos vagy, de legalább annyira ostoba is!

Szégyelld magad! Pfujj!

2012. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Oh.... mi lett itt mamám...! Én én én én én szóhoz sem jutok.....! Én egy minimálbért kereső Kínaiban eladóként dolgozott, szerencsére nem vállalt hitelt 25 éves anyuka vagyok aki a férjével albérletben lakik! Nehogy már bűn legyen hogy körmöm van és szoliba járok..... Plázaaaaaa?????? Kikérem magamnak, én magamra is és a gyereknek is turiban vásárolok! Heg micsodaaa??? Ne haragudjatok de nem értek semmit! Kiszálltam én ilyen stílusban nem tudok beszélgetni remélem a moderátorok olvasnak..... Jó éjt!
2012. júl. 12. 00:06
 24/40 anonim ***** válasza:
28%

Azt ítélem el hogy abból indul ki hogy mindenki ezt teszi,sekélyes.Van aki gyógyszert vált ki ebből a pénzből vagy számlát fizet, melyikről is kéne lemondania?


Ugyan már , Én is látom hogy ugyan az a két személy ,szánalmas.

2012. júl. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
74%
Vedd már észre, hogy itt csak te vagy a szánalmas... Hazugnak nevezel másokat, ismeretlen pénztárcákban turkálsz, kioktatsz, felháborodsz. Menj inkább aludni.
2012. júl. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk elvileg lehet ügyeletes dokinál szülni, de senkivel nem találkoztam aki így tett volna, egyértelmű volt hogy annál a dokinál szüljek aki végig kísérte a terhességem, a végén sajna egy másik hülye orvos hibája miatt program császár lett, de ha nem így lett volna akkor is nála szülök.
2012. júl. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon komplikált volt a terhességem. 4 hónapot feküdtem kórházban, még hétvégére sem engedett haza a főorvos.Kisvárosban lakom. Igazából nem fogadtam meg,de teljesen természetes volt, hogy nála szülök. Bár Ő éjjel-nappal a kórházban van, elkerülhetetlen lett volna, hogy ne nála szüljek. Ez az élete. Ilyen orvossal még soha nem találkoztam. Aki nem adott neki pénzt, azzal is ugyanúgy bánt. A végén azért adtam neki, mert tényleg hálás voltam, mivel 100%-ban neki köszönhetem a kicsikém életét. Ezek nem szavak. Amit persze pénzben nem lehet kifejezni, adtam neki ajándékot is, ami személyesebb. A terhesség alatt egy fillért sem adtam. Szülésznőt azért fogadtam, mert egyetlen olyan szülésznő volt az osztályon akinél nem akartam szülni, jól is tettem, mert éppen Ő volt az ügyeletes. :)
2012. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Fogadott orvosom volt, hozzájártam a 9 hónap során is, és előtte is. Magánrendelésre jártam, estefelé, mert 5-ig dolgoztam az utolsó hónapig, sztk-ban meg mehettem volna 11-12-ig. De amikor beindult a szülés éjjel, pont Ő volt az ügyeletes orvos, szóval amugy is pont nála szültem volna...
2012. júl. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
59%

Annak üzenem aki azzal vádol hogy más pénztárcájában kutatok :))) olvassa el a kedves nyitó hozzászólást, egyszerűen csak erre a felvetésre reagáltam.

Biztos nagyon tetszik neki ez a szó ,de feldolgozhatná és lapozhatna egyet a kifestőjében.

2012. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
66%

Valóban, kedves 61%-os? Pedig nem úgy tűnt. Tudod, amikor valaki lenéz egy másik embert, ócsárolja, kimondatlanul is beskatulyázza és felháborodik azon, hogy a másik embernek mire van pénze, vagy épp mire nincs, az bizony turkál abban a bizonyos sokszor emlegetett pénztárcában.

Mert vedd tudomásul: semmi közöd hozzá. Nézegesd a sajátodat, de máséhoz nincs közöd, mert mindenkinek szíve joga arra költeni a saját pénzét, amire nem sajnálja. Idejössz kötekedni, nyilván ebben éled ki magad. Oké. De nem ártana még idejében előszedned az illemtan című kifestődet, és alaposan átnézegetni.

És nem, nem tetszik ez a szó, mert számomra negatív értelme van, és ha használnom kell, az azt jelenti, hogy egy olyan emberrel "találkoztam", akit nem kedvelek.

Te egy ilyen ember vagy. Ez nyilván nem hat meg téged - engem sem -, de azért szeretném felhívni rá a figyelmed, hogy az ilyen embereket többnyire sehol sem kedvelik. Ha erre még nem jöttél rá, majd eljön annak is az ideje. Kicsit elfilózhatnál rajta, hogy addig változtass, amíg még lehet - tudod, a vélemény kinyílvánításának is vannak elfogadható formái. Te látszólag erre nem vagy képes, holott ha annyit kifestőztél volna, mint én, már régen tudnád. Az ilyet még a jobb helyeken is csak szimplán bunkónak hívják - a mégjobb helyeken egyéb névvel illetik, ám felesleges volna leírnom, úgyis csak belezavarodnál, mire sikerülne kisilabizálnod.

2012. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!