Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet körömvirág krémet...

Lehet körömvirág krémet használni a véresre rágott mellbimbó ápolásához? (Egy 4 napos baba anyukája)

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam, de nekem nem használt. Tudod mi nagyon jó? A Sudocrem! Mivel nem csak popsikrém, hanem kisebb felületű sebekre is kiváló, mivel hámosít (én a gátsebre is azt kentem), sőt, égésre, fagyásra, pattanásra is jó. A kórházban biztos kaptál kismama csomagot, abban szokott lenni Sudocrem termékminta, ha beválik, érdemes venni belőle egy nagyobb tégellyel, a babád bőre is imádni fogja!
2008. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Bepanthen jött be, de mindenképpen le kell mosni szopi előtt. Viszont utána rögtön bekentem és aránylag gyorsan rendbehozta.
2008. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is véres volt a mellbimbóm a kórházban,majd utána varas lett. A nővérek a bepanten krémet ajánlották.

Én csak egyszer kentem be vele,mert utána hallottam,hogy szoptatás után hogyha kenek rá egy kis anyatejet akkor az rendbehozza. Nekem bevállt mire hazajöttem már nem volt varas sem.

Kitartást!

2008. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg vannak erre a megfelelő krémek, amiket le sem kell mosnod, és szopizhat tovább a baba. Asszem az Aventes ilyen.
2008. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Garmastan a legjobb, de ha helyesen teszed mellre, nem lesz a későbbiekben sebes.
2008. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Garmastan-t dícsérték nekem is. Mindenki, és be is vállt, viszont én nagyon sokat "szellőztetem", ezt ajánlották a korházban, hogy a legjobban a szabad levegőn gyógyul és ez is bevállt. Mostanában kevesebbet tudom tartani a levegőn mert minden tiszta tej lesz, és érzem is, hogy nem úgy regenerálódik mint amíg nem volt ennyi tej. De az első héten ez sokat segített és most is ha tehetem, kapcsolom le a melltartót. Amúgy a korházban még azt ajánlották, hogy kenjek el rajta anyatejet és úgy kicsit hagyjam megszáradni és azt mondták az az egyik legjobb "gyógyír" rá. Közben azt is próbálom, de mivel már bevásároltunk Garmastanból azt használom. Szopi előtt nem kell lemosni és állítólag nem is gombásodik meg a baba nyelve. Igaz én mindig szopi után kenem be és szopi előtt nem, mert még a pici, ügyetlenebb babák szájából könnyen kicsúszik a kérmezett mell, meg a kezedből is, nem tudod jól betenni neki. Sok sikert és kitartást!
2008. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Garmastan nekem nem jött be. Bepathen és sok szellőzetés. Ettől rendbejött.

Elég egyéni, kinek mi a jó.

2008. máj. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!