Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is gondoltok arra a szülés...

Ti is gondoltok arra a szülés közeledtével, hogy BIZTOS (? ) jó nevet választottatok a picinek?

Figyelt kérdés

Már mióta megtudtuk a nemét, választottam nevet, azt gondolom ez az, meg is kérdeztem a picimet, és jelzett hogy "igen ez jó lesz"

Mégis ahogy közeledik a szülés és a "névbemondás" eszembe jut,hogy vajon ez tényleg jó név lesz? :-)

De hiába nézegetem a többi nevet a papíron, egyik se tetszik, csak ez amit választottam. :-)

Ez normális, másnál is van ilyen hullám?


2012. júl. 17. 15:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Az első babámnál,amikor kiderült,hogy kislány,a 20.hét körül már tudtuk,Maya lesz a neve,végig így is szólítottuk,míg pocakban volt,fel sem merült bennem,hogy mást keressek neki.A párom a 36.héten mondta,hogy nagyon örülne neki,ha második névnek az Irén is anyakönyvezve lenne nála,mivel az anyukáját is így hívták.Így lett a nagy lányunk Maya Irén.Tavaly ismét babát vártam,szintén kislányt,a párom nagyon kisfiúra vágyott volna,már neve is volt választva,de így lehetett lánynevet keresni.Végül is amikor megmondták az UH-on,hogy 99%,hogy kislány,és elindultunk kocsival haza,talán a 2. lámpás kereszteződésnél,ahol megálltunk a pirosnál,a párom rám nézett,és azt mondta,hogy legyen Liza.Nem is tanakodtunk többet rajta,nekem kicsit fura volt,én talán mást szerettem volna,de mire eljött az idő,és megláttam a pici lányomat,rájöttem,hogy nagyon is illik rá ez a név.Bár itt én választottam második nevet,mégis csak a Lizát használjuk.(Liza Zoé hivatalosan)Szóval a kérdésedre a válaszom,:másodszorra én is így érzetem,hogy talán nem lesz jó,vagy mégsem ezt kellene,de amint megláttam,tudtam,hogy jól döntöttünk.:-)További boldog babavásárt,és könnyű szülést Neked!!!!
2012. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!