Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy a 4hónapos...

Az normális, hogy a 4hónapos babám 2*kel éjszaka szopizni? hogyan lehetne át szoktatni, hogy egyszer keljen fel?

Figyelt kérdés
21-kor megy feküdni,(mert addi´g nem akar aludni)állt 20-kor eszik,van,hogy 20.30-kor.Eléggé fárasztó,mert reggel 6-kor már fennt van.
2008. máj. 6. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám is 4 hónapos és egy hete tért át az egyszeri felkelésre, eddig ő is kétszer kelt fel este. Nálunk az volt a baj, hogy amíg pár hetes volt és felébredt éjszaka nem hagyhattam akár egy percig sem sírni, mert annyira kinyílt a kis szeme, hogy nem aludt vissza. Ezért nálam berögzült, hogy ha megnyikkant a babó már tettem is cicire, így szinte fel sem ébredt és aludt is vissza. Aztán egy hete úgy döntöttem megvárom amíg sír, nem kaptam fel a nyöszörgésekre, így szépen visszaaludt. Most már hajnal 3-kor kel csak fel éjszaka és reggel 7-kor ébreszt.

Nálunk is 20-kor eszik utoljára, aztán el is alszik. És én az elalváshoz adok cumit.

2008. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elalva´shoz Rebeka is cumit kap,mert ma´ske´ppen nem alszik el.Jó van hogy kiköpi,és akkor jön a kis keze.A te babád egyböl vissza aludt???Mert ha a lányom is sírni kezd,onnantól nem lehet visszaaltatni,így ö is egyböl cicit kap.
2008. máj. 6. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
2008. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a baj az, hogy mióta csak egyszer kel fel nehezebb a vissza alvás. Nem hagyom sírni csak pár másodpercet, de este 8 és hajnal 3 között kialussza magát és amint meglát széles vigyorral fogad, elkezd "szaladni" / gondolom tudod miről beszélek...-:) / és a cicin sem alszik el, mint eddig, csak kicsit kómás lesz. Én azt csinálom, hogy nem beszélek hozzá / puszikat adok, mert nem bírom ki.../, amint szopizott visszateszem a kiságyba amit magam mellé húzok, lekapcsolom a kis lámpát és fogom a kezét amíg elalszik. De így is kell jó fél óra, mire szundizik...Ja, és éjszaka én nem büfiztetem, mert álmában ill. félkómában soha nem büfizett hiába tartottam 20 percet is, csak az volt az eredménye, hogy felébredt. Soha semmi baja nem volt miatta, nem fájt a pocakja sem emiatt.
2008. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi.Megprobálom már ma éjszaka,hátha beválik nálunk is.

Én sem büfiztetem éjjel mert nekünk sem jött össze a büfi álmában.Csak visszarakom a hejétre aludni.

2008. máj. 6. 09:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.A lányom 2 éves koráig cicizett ,és éjjel 3óránként evett.Szerintem majd szépen átáll, vagy mikor elválasztod leszokik róla.mióta nem kap cicit a lányom azóta átalussza az éjjszakát.A sógornőm is így volt mint te , és ő nem adott cicit a lányának csak reggel 5kor, és 1hét alatt átált a baba a hajnali evésre, igaz egy hét éjjszakai bőgés előzte meg.Én nem voltam ilyen drasztikus , beleszoktam, és szinte már a végén fel sem tünt hogy fenttvoltam éjjel.
2008. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!