Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van állandóan hőemelkedése?

Mitől van állandóan hőemelkedése?

Figyelt kérdés
15 hónapos a fiam és már legalább egy hónapja minden este hőemelkedése van. Semmi baja,nem beteg. Csak estére mindig olyan melegnek érzem és popsiban mérve mindig 38,1 és 38.4 közt van a hője. (ebből ugye le kell vonni mivel popsiban mért). Már kipróbáltam más hőmérőt, szóval nem azzal van a baj. Foga nem jön, nem beteg. A doki csak rángatja a vállát mert nem tudja. Valakinek valami ötlet?
2012. júl. 23. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogaival lehet szerintem valami.. biztos a hátsók nem jöttek még neki ki teljesen. más miatt nem tudom, miért mehetne fel neki.
2012. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem hagynám annyiban, mivel ez azért elég erős hőemelkedés... + írtad, hogy a fogai sem jönnek.

Nyirokcsomók nem duzzadtabbak? Éjszakai izzadás?

2012. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég sok mindenre utalhat. Nekem a mandulám miatt volt folyamatos hőemelkedésem, majdnem két évig. AMikor kivették, utána megszűnt a jelenség.
2012. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, csak akkor még 4 hónapos volt a fiam, fog még a kanyarban sem volt.Nálunk is hőemelkedés bármikor mértem, bármivel mértem.Dokinak hiába mondtam, az volt a válasz, minek méregetem, gyulladt lesz a végbele a kicsinek a sok méregetéstől.Na dokit is váltottunk gyorsan, az új doki kért mindenféle labort meg elküldött ultrahangra is, de semmit sem találtak, aztán kb 5-6 hét után egyszercsak elmúlt.Mai napig nem tudom mi lehetett. Kisfiam makk egészséges azóta is
2012. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!