Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha sír a gyerek, ti rögtön...

Ha sír a gyerek, ti rögtön "ott teremtek"?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem van úgy, hogy nem sikerül... Illetve max mennyi volt a legtöbb idő, hogy sírt?
2012. júl. 24. 23:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Senki nem írta, hogy hidegen hagyja, ha a gyerek sír. Csak annyit írtak páran, hogy ők nem mindig rögtön ugranak, illetve egy idő után érzik, mi a komoly sírás, mi nem. Tök jó nekik, hogy erre már rájöttek. Én még nem, de nagyon az elején járok, majd csak sikerül.:)
2012. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

igen. van, amikor csak fel perc mulva mert le kell rendezni a tesot, de rohanok mindig.

:)

2012. júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 sumergo ***** válasza:
100%
Azért érdekes, hogy szinte senki sem hagyja sírni a babót, de mégis le lettem pontozva. :-( Ez itt így megy, remélem jól esett legalább!!!
2012. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én hordoztam őt itthon is picike korában, tehát nem kellett ugrálnom:). Mikor nagyobb lett és többet volt a földön, akkor természetesen igyekeztem megvigasztalni. Mióta dackorszakolunk és megjelent a "hiszti", azóta tudja, hogy csak akkor ugrom, ha kéri, hogy segítsek, vagy megütötte magát, ilyesmi, ha csak cirkuszol, akkor nem rohanok. Illetve már tudja, hogy ha csinálok valamit éppen, akkor meg kell várnia míg befejezem, aztán az övé vagyok(persze ez nem vészhelyzetre értendő).

Nem írtad, mekkora a kicsid, szerintem nagyban függ a "hibaelhárítás" szükséges gorsasága a baba korától.

2012. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amikor újszülött volt, akkor igen. Nagyon jó baba volt, tényleg csak akkor sírt ha valami baj volt. Most már azért közel 9 hónaposan tudom h melyik sírás miért van. általában lefekvés előtt szokott "sírni". Először bemegyek hozzá, ha akkor abbahagyja, kijövök folytatja, akkor nincs baja. persze ilyenkor sem üvölt, inkább csak figyelemfelkeltő nyöszörgés van.
2012. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pont tegnap este bögtem ezert. Elmentem ügyet intezni es azt gondoltam, mire hazaerek, a baba meg lesz fürdetve es epp szürcsölni fogja a tejet az apja öleben. E helyett hatalmas kupi es egy nyügös gyerek vart. Olyan merges lettem. Gyorran megcsinaltam a tejet, vizet engedtem neki, elökeszitettem a ruhajat. E közben ö meg ült a folyoson es lehajtott fejjel sirt. Meg most is lelkiismeretfurdalasom van. Pedig ha fel kezzel kellett volna ezeket megcsinalni, akkor ketszer ennyi ideig tartott volna. Illetve balesetveszelyes is lett volna.
2012. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amilyen hamar csak lehet, igen. Tegnap pl kint kajáltunk a konyhában, sógornőm volt a lányunkkal. (10hós) Egyszer csak hallom, hogy eszméletlenül zokog a lányom. Kaja pánikszerűen eldob, ajtón majdnem tokostól mentem be. Elesett a kicsi és megütötte magát. :( Én ilyen vagyok, tudom, hogy mikor miért sír és aszerint cselekszem. Ha csak nyűgös sírása van, akkor nem rohanok, de ha fájdalomtól sír, akkor nincs olyan dolog amit ne hagynék abba. (Na, egy lenne, de addig a lányomat bekötöm a babakocsiba, így nyugodtan vagyok ott.)
2012. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!