Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én látom rosszul vagy a...

Én látom rosszul vagy a férjem akadékoskodik?

Figyelt kérdés
Tavaly vettünk egy Bergon Kummer Vip babakocsit 48000 ft-ért!Kb. most 1 éves de 10-szer volt a lányom benne utálta a kocsit!Akkor ezt tudtuk megvenni meg bele is ugrottunk!Most nézegetem milyen jó kocsik vannak és találtam egyet ami nagyon régi álmom és amilyet szeretnék!1 éves a lányom,de szeretnénk másik babát és annak is jó lesz!Bár amit kinéztem azt a lányom is tudná most használni,mert sportrész külön van hozzá!Amit kinéztem kocsit az az álmom és olyan amihez külön mózes és sportrész van!Én sem szeretem a mostani kocsit,mert nagy és ha ültetni akarom benne ide oda csúszkál,mert széles és nem lehet normálisan bekötni!A férjem szerint elégedetlen vagyok és minek lecserélni!Mondtam,hogy úgy akarom,hogy ezt eladni ami most van amennyiért csak tudjuk és abból meg megvenni pici pótlással ezt!Olyan értetlen én meg nagyon szeretném lecserélni!Szerintetek?Én vagyok a rossz?
2012. júl. 25. 23:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

Húha hát én is megértelek.Én ugyan így jártam.Megvettük a dög nehéz, széles, batár babakocsit ami ráadásul nem is volt valami olcsó.Ekkor olyan 28-30hetes terhes voltam.Először tetszett, meg igazából rá is beszéltek az eladók.Nézegettem egy pár hétig itthon tologattam a lakásba:D Aztán arra az elhatározásra jutottam, hogy visszaviszem a boltba és kicseréltetem egy kisebb könnyebb kocsira.Mikor a párom hazaért munkából én ezt szépen lassan és jól megindokolva!!:D előadtam neki.Annyit mondott rá, hogy jó vigyük, de ne éld bele magad, hogy visszaveszik.Szóval támogatott engem.Kicserélték ugyanis még egy métert sem toltam az utcán és még a csomagolása is megvolt.

Ilyen volt..:

[link]


..és erre cseréltettem:

[link]


Nagyon meg vagyok vele elégedve.Kicsi, keskeny, könnyű és a babámnak aki már 4 hónapos nagyon kényelmes:)

Szóval szerintem tarts ki az igazad mellett.Nem a férjednek kell a sz@r, dög nehéz babakocsival szenvedni, hanem Neked..

2012. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk a mi anyagi helyzetünk se a legjobb,de okosban próbáltam megoldani.Próbáltam nem túl sokat bukni azon,hogy eladtam és újat vettem.

Milyet néztél ki?

2012. júl. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
11 jó csere volt :)
2012. júl. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hát az egyik az ez,de ne a színt nézzétek,mert ez nem tetszik [link] másik pedig a Kunert Silver ami olcsóbb!
2012. júl. 26. 00:03
 15/22 A kérdező kommentje:
2012. júl. 26. 00:13
 16/22 anonim ***** válasza:
63%

Szia!! Nagyon megértelek, én a másik véglet vagyok mondjuk, már jópár babakocsim volt. Én használtan veszem őket és adom el ha valami miatt nem jó, olyan helyen lakunk hogy nincs rá módom hogy beszaladgáljak egy márkaboltba megtologatni hogy valóban jó lesz e nekünk és mindig használat közben derül ki hogy épp jó e nekem.

(magas is vagyok, úgyhogy jó pár ezért esett ki mert túl alacsony, van amelyiknek kicsi a bevásárlója alul, volt amelyiknek a mózese volt rövid, másiknak a sportrésze keskeny ahogy előttem írták, másfél éves baba beöltözve már nem fért bele!!)

Én használtan veszem és használtan adom el, sose bukok rajta, max. a postaköltséget. Épp ezért se vettem új babakocsit, csak akkor vennék ha valami nagyon beleszeretős lenne és már csak többedik babámnak.

Kezemen se tudom megszámolni hány ismerősöm van akik megvették a nagy batár Kunert, Rafpol, Bergon stb. babakocsikat (fix kerékkel) és adták el sorban 4-5 hónaposan amikortól már kicsit ültetni szerették volna a babát, nehéz széles, nem praktikus.

Szerencsére az én férjem megérti hogy én tologatom évekig, nem ő. Én se mondom neki hogy használjon mondjuk egy car neki nem megfelelő borotvát pl. ha egyszer azzal kínszenvedés minden másnap a borotválkozás. Jó ez nem biztos hogy jó példa mert az ára se ugyanaz de úgy nagyjából érthető szerintem.

Nekünk is Espironk van most (vector air) nem kellett már hordi hozzá mert már nagyobb a babám, a szettet vettem használtan 40 ért a teszen.

Nem tudom amúgy hogy ez a q12 camarelo amit betettél másodjára nem ugyanolyan nehéz és széles típus mint a másik volt?? Megnézted már élőben?

2012. júl. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
63%
Nekem Q12 van, amit masodjara linkeltel. Ez is nagyon nehez. En vettem egy gracot ez melle, mert akkor meg olyan hazban laktunk, ahol nem volt lift. Most van es vegre tudom hasznalni a nagy kocsit. DE, a kislanyom lassan 10 honapos, szepen, stabilan ül, de ebben a Q12-ben mindig eldöl, lecsuszik, felrecsuszik. Ha nagyobb lesz, biztosan jobban kitölti majd a kocsit, de most meg ugy latom, hogy nem jo. Pedig nem kicsi a babam: 9.6kg es 77cm. Illetve ami idegesitö meg benne, hogy nem lehet ugy összecsukni, hogy a sportresz rajta van. Igy mi a graco-t tettük be a csomagtartoba, ha megyünk valahova. Setalni meg a nagyot viszem. Buszon is alig fer el, hiaba nyomom le a tolokart. Ugyhogy en ennyit (100 ezer ft) nem adnek egy masodik kocsiert. En vennek egy könnyü sportkocsit es megtartanam a masikat is a következö babanak. Ugyis csak nehany honapig hasznalnatok.
2012. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
45%

Én a 4. babakocsit veszem a férjem meg tajtékzik :) Van egy nagy 3 funkciós amíg picibaba volt nagyon jó volt, tömeg közlekedni is .Majd amikor ülni tudott vettem egy esernyő babakocsit nagyon olcsón ,pihekönnyű és kicsi,bármilyen boltba be tudok vele menni ,pici közértbe is. De ez nem dönthető sokat utazunk és napközben a babakocsiban alszik ,kellet egy esernyő kocsi ami dönthető.

Mai eszemmel már máskép csinálnám de ez volt a tanuló pénz ,igazábó egyiket sem tudom nélkülözni , mert amíg picike kell a nagyobb, vásárolni kell , és mi menőkések vagyunk túrázni egyszer vittük háton ...

Szerintem tedd amit szeretnél ,nem Ő tologatja nem Ő kínlódik vele. Különben fájó pont marad hogy amíg picibabád volt ez kimaradt,az álom kocsi.

2012. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagytok rosszak sem te sem a férjed, csak nem közelít az álláspontotok. Igazából te tudod legjobban milyen a jó kocsi, mert te látod benne nap, mint nap a gyereket, és te használod, a férjed ebben laikus. Szerintem őt inkább az anyagiak aggasztják. Az ötleted nagyon jó, hogy a régit eladod, és abból veszel újat. Nézz utána mennyiért tudnád eladni, így tudod mennyit kell pótolni, esetleg mond el a férjednek, hogy azt az összeget hol tudnátok megspórolni. Így látná, hogy komoly, megfontolt döntést hozol. Nem ti vagytok az elsők és nem is az utolsók, akiknek nem sikerült elsőre a tökéletes babakocsit megvenni.
2012. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek a sok hasznos tanácsot és megértést!Kedves utolsó válaszoló!Pont úgy van ahogy leírtad így gondolom én is!Köszönöm a segítségeteket!
2012. júl. 26. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!