Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én látom rosszul vagy a...

Én látom rosszul vagy a férjem akadékoskodik?

Figyelt kérdés
Tavaly vettünk egy Bergon Kummer Vip babakocsit 48000 ft-ért!Kb. most 1 éves de 10-szer volt a lányom benne utálta a kocsit!Akkor ezt tudtuk megvenni meg bele is ugrottunk!Most nézegetem milyen jó kocsik vannak és találtam egyet ami nagyon régi álmom és amilyet szeretnék!1 éves a lányom,de szeretnénk másik babát és annak is jó lesz!Bár amit kinéztem azt a lányom is tudná most használni,mert sportrész külön van hozzá!Amit kinéztem kocsit az az álmom és olyan amihez külön mózes és sportrész van!Én sem szeretem a mostani kocsit,mert nagy és ha ültetni akarom benne ide oda csúszkál,mert széles és nem lehet normálisan bekötni!A férjem szerint elégedetlen vagyok és minek lecserélni!Mondtam,hogy úgy akarom,hogy ezt eladni ami most van amennyiért csak tudjuk és abból meg megvenni pici pótlással ezt!Olyan értetlen én meg nagyon szeretném lecserélni!Szerintetek?Én vagyok a rossz?
2012. júl. 25. 23:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

Teljesen megértelek!

Nekünk szintén egy batár (Kunert Vip) kocsink volt. Alig vártam, hogy lecseréljük! Sokkal könnyebb egy sportrészes kocsit tologatni, mozogni, fordulni vele!

Szóval a férjed akadékoskodik! :)

2012. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy vagy rosz :) Mi is ugyanígy bele ugrottunk az első s*ar babakocsit megvettük.Szerencsére nálunk a párom is látta és mondta,hogy ez nem oké.Én kb 6 babakocsit vettem mire rátaláltam az igazira :) Ezt soha nem cserélem le.Imádom.
2012. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Milyen babakocsit vettetek ha megkérdezhetem?Amúgy a férjem olyan jól van az meg minek az típusú ember!Amúgy még az a gond,hogy ez batár kocsi és még a boltba sem és a védőnőhöz sem tudom betolni,mert nem fér be az ajtón!
2012. júl. 25. 23:15
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

En ezt nem tudom eldönteni, hogy ki a rosszabb :)), kicsi vagyok en ehhez...

Sztem nem biztos, hogy mindenki szeret babakocsiban ücsörögni. A kislanyom 1 eves szülinapjan mar versenyt futott a hasonlo koru unokatesokkal, igy csodalkoztam is volna, ha utana meg beleül, ö ilyen tipusu. Igy mi nem nagyon hasznaltuk utana, emiatt en nem vennek mar ujat! Ha jön a teso, arra meg lehet, hogy majd mas tetszik, vagy ar-minöseg kategoriaban talaltok jobbat, vagy szinben nem passzol majd, azt akkor vennem meg! Arrol nem beszelve, hogy par ev alatt lehetnek sokkal modernebb babakocsik is.

A gyermekem egyik ovistarsat (mar majdnem 4 evesek) viszont elöfordul, hogy meg most is babakocsiban szallitjak, nem mintha nem tudna futni, rollerozni...stb (söt!).

Persze mindenkeppen nektek kell megbeszelnetek.

2012. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
En kezdtem egy mamas and papas babakocsival februarban amikor megszuletett a kisfiam. Akkor meg a mozesreszt hasznaltam. A babkocsi tokeletes volt. Nyaron atvaltottam a sportreszre es nem volt gond. Aztan jottek a hidegek. Ekkor volt 9 honap koruli a kisfiam. Hat overallba alig fert be a sportreszbe + a labzsak telen. Szerencsetlen gyerek csak ugy osszevolt preselve. Ekkor valtottunk egy szelesebbre de olcsobb tipusra azzal a jelszoval, hogy mar ugysem kell sokaig, ne vegyunk dragat... Hat az olcsobbal jol megjartuk mert nagyon zotyogott es leengedni a hatat katasztrofalis volt. A gyerek nem tudott benne aludni de ulni sem kenyelmesen. A laba lelogott, csuszkalt benne stb. Mar-mar a ferjem mondogatta, hogy ez nem lesz igy jo. Ez egy "britax B mobile 4" nevu babakocsi volt. Szerencsere eleg hamar rajottunk, hogy nem nekunk valo igy sikerult eladni meg majdnem uj allapotba igy szinte alig buktunk rajta valamit. Aztan Ebay-en (angliaban elunk) leutottunk licittel egy hasznalt bugaboo-t atszamitva 22ezer forintert, tehat nem volt olyan hatalmas osszeg. Ez messze a legjobb. Rosszat nem tudok ra mondani. Nagyon szeretem es nagyon jo allapotban kaptuk meg. Szoval en megertelek. 2-szer csereltem babakocsit mire megtalatam a jot.
2012. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Úgy irigylem azt akinek ilyen megértő férje van!Azt nem értem,hogy úgyse ők tologatják egész nap akkor meg nem mindegy,hogy melyik kocsi lesz?
2012. júl. 25. 23:28
 7/22 Disi ***** válasza:
63%
Szerintem nincs abban semmi rossz ha belátjátok hogy nem volt jó a választás. Egy ismerősünk ugyanígy járt az első gyerkőcnél, a másodiknál kikötötte hogy nem hajlandó ugyanazt használni, keresett egy jobbat. Nekik különösen fontos volt, mert város szélén laknak, az elsőt nagyon nehéz volt tolni, irányítani. Mi is az ő tanácsukra hallgatva vettünk babakocsit, amit nem is bántunk meg.
2012. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%

2. vagyok Komoly babakocsinak Espiro Atlantic van (ezt most vettük a 2.-nak 4hónapos ezt imádom annyira :) ) futkozós sportnak pedig a Peg Perego Aria lesz.Mind két babakocsival nagyon megvagyok elégedve!

[link]


[link]

2012. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szép mind a kettő és praktikus is!Na amit néztem és szeretnék az olyan,mint az Espiro csak olcsóbb és más neve van!
2012. júl. 25. 23:36
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Nekünk csak egy Piere Cardin babakocsira futotta. Nagyon szerettem használni. 1 évesen a lányom elkezdett menni, de mivel még tél volt nem gondoltam lecserélni egy sport babakocsira, tavaszra pedig már szép távokat lesétált, így mi egy nagy babakocsival megúsztuk az egészet.

Tuti kiakadt volna a párom, ha egy babakocsit 45000Ft-ért megvettünk, majd kitalálom, hogy nem jó és vegyünk újat.

Mai anyagi helyzeteket nézve irigylem azokat, akik tudják cserélgetni a babakocsikat.

Jelenlegi pedig pucolás alatt áll és eltesszük a kis tesónak.

2012. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!