Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én látom rosszul vagy a...

Én látom rosszul vagy a férjem akadékoskodik?

Figyelt kérdés
Tavaly vettünk egy Bergon Kummer Vip babakocsit 48000 ft-ért!Kb. most 1 éves de 10-szer volt a lányom benne utálta a kocsit!Akkor ezt tudtuk megvenni meg bele is ugrottunk!Most nézegetem milyen jó kocsik vannak és találtam egyet ami nagyon régi álmom és amilyet szeretnék!1 éves a lányom,de szeretnénk másik babát és annak is jó lesz!Bár amit kinéztem azt a lányom is tudná most használni,mert sportrész külön van hozzá!Amit kinéztem kocsit az az álmom és olyan amihez külön mózes és sportrész van!Én sem szeretem a mostani kocsit,mert nagy és ha ültetni akarom benne ide oda csúszkál,mert széles és nem lehet normálisan bekötni!A férjem szerint elégedetlen vagyok és minek lecserélni!Mondtam,hogy úgy akarom,hogy ezt eladni ami most van amennyiért csak tudjuk és abból meg megvenni pici pótlással ezt!Olyan értetlen én meg nagyon szeretném lecserélni!Szerintetek?Én vagyok a rossz?
2012. júl. 25. 23:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia, ha még olvasod...

Mi egy Hauck 3 funkciós babakocsival kezdtük, újonnan 70 e ft volt és gyakorlatilag semmi mást nem tudtunk volna venni mert ez a kapható legkeskenyebb mózessel is rendelkező babakocsi, és nekünk icipici liftünk volt (4. emeleti lakás), semmi más nem fért volna be (ez is csak épphogy...).Igazából nem nagyon tetszett de megvettük mert muszáj volt. Aztán elköltöztünk vidékre ahol rosszak az utak, ide már kevés volt ez a városi babakocsi, régebb óta gondolkoztam már egy terepkerekű kocsin, és kitaláltam hogy eladom a miénket és abból az árból veszek egy használt terepkerekűt, ami nem 3 funkciós csak sportkocsi. És így is tettem, vettem egy Quinny buzz-ot, ami már régóta tetszett és nem is csalódtam benne. 35-ért adtam el a kocsinkat és a quinny 30 e volt. Második babánál veszek hozzá egy mózest meg autósülést és kész :-)

úgyhogy szerintem felesleges még hónapokig szenvedned egy béna kocsival, az én lányom 1 éves volt amikor lecseréltem a régi kocsit de jól tettem!

amúgy párom támogatta az ötletet és segített kiválasztani a megfelelő modellt.

2012. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Köszönöm,hogy elolvastad és válaszoltál a kérdésemre!Mindent elolvasok,mert csak a tanácsokból lehet okulni!Hát jó,hogy megértő férjed van!Köszönöm a válaszodat!
2012. júl. 27. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!