Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! Ki hogyan...

Kedves anyukák! Ki hogyan fogyott le szülés után?

Figyelt kérdés

Milyen praktikákkal? Menyit? Mennyi idő alatt?Hogyan oldottátok meg a házimunka mellet a mozgást?

Lógó has vissza megy? Terhességi csíkok eltűnnek?

Nekem 13kg a feleslegem. Mindig teltebb volt a testalkatom 161cm és 67kg


2012. júl. 26. 14:18
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Kedves mindenki köszönöm a válaszokat,most legalább van miből mazsolázni! :-)

Nekem az éhezéssel semmi gondom nincs mert akár hányszor elkezdtem egy olyan diétát ami azt mondta hogy éhezés nélkül le lehet fogyni annak az lett a vége hogy híztam 2 kg.Biztos rosszul csináltam valamit,nem tagadom!Meg nem a kitartásomról vagyok híres,de most nagyon elhatároztam magam ,egyszerűen utálom hogy így nézek ki és még szeretnék egy babócát.

A Norbisat nem tudnám csinálni mert külföldön élek és néztem egy mintaétrendet és még a só is norbis volt meg a liszt a csoki....ergo nem tudom hogy milyen termékkel pótoljam.

De most megpróbálom a 90 naposat +marad az úszás mert az még megy meg valami talajtorna mondjuk!

2012. júl. 26. 22:19
 22/26 anonim ***** válasza:
A Norbiban az a jó szerintem, hogy hosszú távra be lehet rá rendezkedni. Nem kell 90 napig, 30 napig, félévig stb. sanyargatni magad, hogy aztán a dupláját hízd vissza annak, amit leadtál, hanem ez egy tartható életforma. Én 3 hónapja így élek, fogyok, nem éhezek, nem vagyok beteg. Lehet nem csípni a fickót, de a módszere működik, és még jókat is eszem.
2012. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont!Amúgy ki mondta kedves 16-os, hogy itt az emberek elájulnak a Norbitól.Te hol élsz, nem tudsz olvasni?? Csak leírtuk, hogyan fogytunk le a kérdezőnek, mert ezt kérdezte.

Amúgy meg én elhiszem, hogy Te vékony vagy, mert cukorbeteg vagy(ami sajnálatos dolog), te alapból nem ehetsz szénhidrátot.DE aki ehet az nem nézi mikor eszi és ebben segít az update módszer!!

2012. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
30 kgot híztam. 25 maradt szülés után. Szoptatás befejeztével 1 hónap alatt fogytam le hoodia p57 nevű étvágycsökkentővel 28 kg-ot. Nem éheztem és nem szédelegtem meg energikus voltam. Mégis ha ránéztem minden kajára hányingerem volt. Anyukám ajánlotta ő ,,csak' 16 kg-ot fogyott vele. Azóta tudtam meg, hogy másik 2 barátnőm is ezzel fogyott szülés után le. :D Anyukám egy ideig szorgalmasan segített mindenkinek lerendelni, de miután már százassával bízták meg szívességből és ő mindig előre kifizette aztán ha valaki nem tudta átvenni akkor nyakán maradt és benne volt a pénze... megmondta hogy ,,elfogyott":D Mert többet nem akart már vele kinlódni. Én azóta tornázok, mert lötyögött a hasam. De 2 havi torna után már nem lóg szerencsére. Viszont rengeteg csíkom maradt amit nyár végén egy plasztikai sebésszel szeretnék megcsináltatni. én 160 cm vagyok és jelenleg 48 kg... 83-al mentem szülni!!!
2012. júl. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
* jah és a mellem úgy lóg, hogy lassan rálépek!!! most arra gyűjtögetek, hogy egy kicsit majd feltuningolják mert sajnos ez már max sálnak lesz jó télre... Viszont még biztos lesz 1 év mire összekuporgatom mert a gyerek az első és rajta nem szeretnék semmit se spórolni és mi mindent szeretnénk megadni neki amit csak lehet anyagiakban is. Így kissé a saját igényeink kiszorulnak a listáról. De nem tudnék boldog lenni ha neki nem lehetne meg az összes létező játék és én helyette magammal fogalkoznék...lelkiismerefurdalásom lenne hogy talán pont az a játék tetszene neki ami kimarad...:D Így tényleg lassan gyűlik a ,,felesleges filléres" perselyemben a pénz...biztos lesz 1 év ha csak Apa karira meg nem lep...
2012. júl. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
* bocsi még annyit, hogy én soha semmivel nem tudtam lefogyni. semmi kitartásom..tornára csak mióta lefogytam azóta bírom rávenni magamat mert félek a visszahízástól. ha akarod priviben küldhetek képet róla aztán vaterán valakitől lerendeled úgy tudom ott még árulják, mikor szedtem 2e ft volt egy havi adag... nem angy összeg. Most valamivel drágább mert nehezebb hozzájutni. Meg sokan hamisiítják. hologramos matrica van az eredetin arra kell figyelni. Küldök majd netes képet ha érdekel. Én sosem hittem az ilyenekben. Valami olyan kaktuszkivonatból van amit valami sivatagban vándornő törzs is rágcsált mikor vándorolt hogy ne érezzen éhséget. Hát valahogy így jöttek rá. Szerintem bárkit megkérdezel aki ismeri az isteníti! Én nem vagyok eladó meg semmi. Ha nagyon-nagyon szépen kérsz tudok magamról küldeni szülés után és mostani képet is... csak azt nagoyn nem publikusnak szánom...
2012. júl. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!