Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! Ki hogyan...

Kedves anyukák! Ki hogyan fogyott le szülés után?

Figyelt kérdés

Milyen praktikákkal? Menyit? Mennyi idő alatt?Hogyan oldottátok meg a házimunka mellet a mozgást?

Lógó has vissza megy? Terhességi csíkok eltűnnek?

Nekem 13kg a feleslegem. Mindig teltebb volt a testalkatom 161cm és 67kg


2012. júl. 26. 14:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Én is 90 napossal fogytam le. Nem rossz ez a módszer, főleg, hogy könnyített verziót csinálom. Igaz csak 6kg ment le eddig, és már csak 3 hét van belőle. Ha vége, szerintem valami update-hez hasonlóval fogom folytatni.

Ja és a 90napost férjemmel együtt csináljuk, így lényegesen könnyebb is, hogy nem kell 2felé főzni, a gyümölcsnapon nem kell nézni ahogy a másik eszik, és a víznapot is együtt szenvedjük végig.

2012. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Ja, a hasunk annyira nem ment le látványosan, de azért kisebb lett. egy kis felülés biztos segítene rajta.

A terhességi csíkok soha nem fognak eltűnni, csak halványabbak lesznek egy idő után.

Ja és nem mozgok, igazából csak hetente párszor biciklizem a boltba a lányommal, meg postára, stb. Ez úgy 5km alkalmanként.

2012. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Utolsó! a 7 hónap alatti 20 kiló, az szerintem nem kevés...

Én is lassúnak érzem a fogyást, főleg az utóbbi hónapokban 1,5-2 kiló ment le havonta, de hosszú távra tervezek, szóval az is éves szintem több, mint 20. Nekem a 28kg 8 hónap alatt ment le.

Szerintem semmi baj a Norbis módszerrel. A fazon én sem szeretem, de amit csinál az jó, és ez a fontos nekem. Nem éhezek, egészségesen eszek, és fogyok. Nem hiszem, hogy kell ennél több.

2012. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Az én családom eléggé "terhelt" - sok az orvos, a párom is az, így én tőlük kértem tanácsot. Szerintük mind Norbit, mind a 90, 10, 10, 1000 napos vagy ki tudja milyen diétát el lehet felejteni, a titok a napi ötszöri étkezés, amely szénhidrát és zsírszegény (tudom, Norbinak mániája, hogy csak a CH hízlal... no comment). Én ezt követem, sok friss, nyers élelmiszerrel, fehérjegazdagon, napi 20 perc mozgással, heti 1 óra futással. 2,5 hónapja szültem, vékonyabb vagyok mint valaha.
2012. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Norbi update étkezés és Rubint Réka Dvd.Nem a Norbit kell nézni hanem azt, hogy hány embernek segített már ez a módszer.Ja és így nem éhezel egy percig sem.
2012. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
66%
Ez a kevés Ch dolgot nem Norbi szülte ám a kis agyával. El ne ájuljunk már! A ch diéta=cukor betgek étrendje=egészséges étrend. Ennyi. Én cukorbeteg vagyok, és vékony. És még cukorbeteget, aki tartja a diétáját kövérnek nem láttam.
2012. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Két hete kezdtem el szedni a Hoodia P57 hologramos tablettát, eddig 5 kiló ment le (pluszban tornázom mellette naponta kétszer fél órát, reggel és este).

Összesen 8 kilót akartam leadni, még hármat kell ledobnom, hogy elérjem a "versenysúlyom": 164 centi vagyok, és 50 kiló a cél (Most 53 vagyok, ezzel sincs problémám, sosem éreztem kövérnek, ducinak magam, de sajnos nekem minden plusz kilóm a hasamra, fenekemre és combomra megy, és ez viszont nagyon aránytalanná tesz.)


A tabletta amúgy étvágycsökkentő, de én kicsit eltérek az alkalmazásánál az előírtaktól: reggeli UTÁN és vacsora UTÁN szedek 1-1 tablettát. Így az étkezésem megvan, de a nassolástól elveszi a kedvem. (Sajnos idegevő vagyok, szóval ha valamin felmérgelem magam, kiborulok, elkeseredek, vagy bármi, egyből a hűtőbe nyúlok.)

2012. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

a 16os nagyjából leírta a lényeget, a Ch csökkentésen van a súly. Norbi cuccai annyiban jók, hogy úgy tudsz megmaradni napi 100-120g Ch-nál, hogy nem éhezel.

A többi dolga, hogy a zsír nem hízlal, stb, az sem az ő találmánya, kutatói, orvosai vannak erre a célra.

A módszer jó, és működik, felesleges fikázni. És sokkal jobb, egészségesebb, mint bármilyen fogyibogyót beszedni.

2012. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
43%

mi az hogy a módszer jó és működik felesleges fikázni?? Minden ilyen MÓDSZERRŐL be lehet bizonyítani hogy miért jó milyen esetekben jó és milyenekben nem vagy hogy esetleg van amikor káros is lehet, mi az hogy FELESLEGES fikázni, akinek ellenvetése van ellene az CSAK azt jelentheti hogy DIREKT "fikázódni" akar valaki mert unatkozik vagy savanyú a szőlő???

Bocsi de ezt muszáj voltam megkérdezni. Lehet lepontozni.

2012. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

de hát áruld el akkor nekem, hogy mi benne a rossz?

Mindenben meg lehet találni a jót persze... de hidd el próbáltam ezer csodadiétát, volt amelyik működik is, de hosszútávon unalmasak, kiéhezel valamire benne.

Most 8 hónap után nem vágyom semmire, és kb 10 ember váltott életmódot a hatásomra. Nem azért, mert tukmáltam, hanem mert annyira látványos a változás.

ez egy életmód, semmi rossz nincsen benne.

2012. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!