Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használnátok ezt 4 hónapos...

Ti használnátok ezt 4 hónapos babátoknál? (link)

Figyelt kérdés

[link]

Dönthető a háttámlája az ülőrésszel együtt.Meg levehető a tálcája!


2012. júl. 26. 16:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!Ti mikortól használtátok a dönthetős etetőszéket?

Lehet, hogy megveszem, de még várok vele, hogy beletegyem egy picit:)

Köszi a válaszod..

2012. júl. 26. 21:57
 12/14 anonim ***** válasza:

szia, nem olvastam el a többi kommentet, lehet hogy már írták mások is...

nekünk egy állati szuper, ehhez nagyon hasonló etetőszékünk volt, épp hogy nem fütyült(bár inkább mosta volna le magát minden kaja után:-DDD ), de semmiképp nem ajánlom, hogy beletedd még. Nekem 8 hs volt a lányom, mikor vettük, elvileg már elég jól ült, de a szuperfantasztikus, horrordrága, etetőszékben mégsem tudott majd csak 10 hósan megülni stabilan. Az az igazság, hogy széltében nagyon szélesek ezek, tehát hiába tudod hátradönteni, oldalra elnyeklik szegény, nem jó hidd el. nagyon ráértek még vele...

2012. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Novemberi a lányom, húsvétkor vettük Neki az etetőszéket. Nem pont ilyet, de az is ülőrésszel együtt dönthető. Egyszerűen meguntam, hogy a hordozó minden etetésnél disznóól módjára néz ki.... Igaz, az etetőszék is, de azt mégiscsak könnyebb tisztán tartani. :)

Lényeg a lényeg: oda van írva, hogy ülni tudó gyerekeknek van, de ezekben pont úgy ül mint a hordozóban. Én bele is ültettem, abban eszik azóta is, semmi baja sincs. Most már 9hónapos, örökmozgó kis ördögfióka. :)))

2012. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10. vagyok. 5,5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, 6 hónaposan gyorsan megvettem az etetőszéket. :)
2012. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!