Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti miben, hogyan tároljátok a...

Ti miben, hogyan tároljátok a tápszert? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Én eddig csavaros tetejű átlátszó henger alakú dobozban tároltam, pont egy zacskó fért bele, de tegnap babám nagyon sírt egész nap és úgy tűnt hogy a tápszer állaga más, mint szokott, meg olyan sárgás lett a vízzel elkészítve, lehet, hogy megromlott volna? Kedden öntöttem ki. Aztán tegnap elolvastam, hogy száraz, hűvös helyen kell tartani (hát a lakásban 26 fok volt a konyhapulton tartottam) és a zacskóját visszazárni. Lehet nem is jó kiönteni a zacskójából?

2012. júl. 28. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én mindig az eredeti zacskójában tároltam. Az a nedvességtől és a hőtől is védi, mivel olyan a zacskó anyaga.
2012. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mindig a zacskójában és a dobozában tárolom. Zacskót visszazárni nem tudom, de a dobozt mindig visszazárom.
2012. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én szereztem egy ilyen tápszeres dobozt és abban. A gyógyszertárban is lehet venni dobozos tápszert recept nélkül


[link]

2012. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én vettem egy szép kávétartó dobozt. Fém, csatos fedelű. Egy egész doboznyi (két zacskó) fér bele. Egy éves a gyerek, soha semmi baja nem lett a tápszernek.
2012. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én vagy kis csipesszel vagy gemkapocsal zárom vissza a zacskó száját, és így az eredeti dobozában tartom. Szerintem a gyári zacskó jobb, mint akármilyen tárolódoboz.
2012. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is az eredeti zacskójában tartom, de zacskóvisszazárót szoktam rátenni. Az IKEA-ban 700 Ft körül van és 30 db van benne. Ha nincs a közeledben IKEA akkor a Rossmannban is láttam már ilyen zacskóvisszazárót. Különböző méretekben van.

[link]

2012. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Eredeti zacskóban, dobozában, és egy sötétebb szekrényben.
2012. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eredeti zacsiban és dobozban/vagy öntapadós tetejű zacsiban.
2012. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Eredeti zacskójában,dobozában és tasaklezáróval(olyat amit linkeltek,én 100 ft-os boltban vettem 5 db volt 250 ft) lezárva a zacsit hogy ne nagyon kapjon levegőt.Ja és én is egy sötétebb szekrényben tárolom.

Szerintem a tied megromlott,hőt,párát kaphatott.

2012. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én eredeti zacskójában, de egy fém dobozba téve, azt le lehet zárni, így teszem a szekrénybe. Már a harmadik gyerekemnél csinálom így, soha nem romlott még meg.
2012. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!