Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes baba- Mit tegyek, h...

6 hetes baba- Mit tegyek, h ne legyen hisztis?

Figyelt kérdés

A kislanyom nagyon anyas.. Amint leteszem hihetetlen nagy orditasba kezd. Matol bekemyenyitettem, es szopizas utan beteszem az agyba aludni (eddig a karomon aludt, es csak ha nagyon elaludt tudtam betenni). MOst ha sir is ott hagytam, es csak beszeltem hozza, es bejartam simogatni.. Egy ido utan el is aludt. Viszont felek az esti altatastol.. Hihetetlen mien kitartoan tud hisztizni. Meddig hagyjam? Nem korai meg erre szoktatni?

De igy az esti "cirkusz" este 8tol egeszen ejfelig is elhuzodik.

Mar neha nem tzdom, h mi tevo legyek...


2009. júl. 17. 16:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem kaja után ne dajkáld mindig tedd a kiságyba ha sír adj neki mindig enni az is közelség!!!A büfizésnél ugy is simizük öket , etettésnél nappal énekeltem.
2009. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
tornáztasd a lábát majd pukizik
2009. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%

Sztm most nem én leszek a legnépszerűbb de elmondom h velünk mi van.

Én is hallgattam azokra akik azt mondták h egy 6 hetes babát nem lehet elkapatni így amikor sírt magahoz vettem és sétálgattam vele.Most 10 hetes és egyszerűen nincs el egyedül kb 1 percet sem csak az a jó neki ha vállamon van és sétálgatok vele.Ha újra kezdhetném tuti nem kapdosnám ki az ágyból hanem hagyném h el legyen egyedül mert ezt is meg kell tanulnia.

4. napja ágyban altaltás van mert a ketemből már kicsavarodott ill mindig felkelt amikor letettem.

Minden ilyen dolgot időben el kell kezdeni mert később Te fogsz vele szívni.

2009. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszat, velemenyet, tanacsat.

Igazatok van, eddig sem tudtam sirni hagyni, es tovabra sem teszem.. A legszebb erzes az,h ő ennyire kotodik hozzam, es ez csodalatos..

Hallgatok az osztoneimre, es mindent megteszek azert, h semmiben sem szenvedjen hianyt.

Nem konnyu Anyanak lenni, de mindannyian tudjuk, h a legszebb erzes. En is meg csak tanulom a dolgokat, es persze kislanyommal szokjuk egymast :)

Igy ha neki legjobb rajtam aludni akar 1eves koraban is, en orommel teszem majd.

Sajnalom, h ha vannak olyanok, akik eliteltek azert amit irtam... MIndent megszeretnek tenni azert, h jo anya legyek.

2009. júl. 17. 22:59
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányom csak esténként csinálta ezt kb. 2 hetes koráig, hogy sírt az ágyában. Aztán ez elmaradt,2 hónapos korában már javában átaludta az éjszakát. Ő kezdettől fogva tudatosan a kiságyba volt szoktatva, hogy az az alvás helye. HA ébren volt, akkor természetesen kivettük. Kisebbik lányom viszont élete első 2 hónapját vagy kézben, vagy mellettünk az ágyban töltötte (jóval kisebb súllyal született mint a nővére, ráadásul gond volt az anyatejjel is, ezért volt ez a sok "felkapás"), de a vacsi után mindig a kiságyba tettük le, csak az éjjeli etetések során került mellénk. 4 hónaposan már átaludta az éjszakát, most 7 hónapos és már csak nagyon ritkán van kézben. Nem kell félned, ennyi idős korban ha akarnád se tudnád "elrontani"! :)
2009. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!