Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukák válaszát várom,...

Olyan anyukák válaszát várom, akinek kis korkülönbséggel születtek a gyermekei. Hogyan telnek a napok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
7,5 hónapos a kislányom.Ma csináltam egy pozitív terhestesztet..totál ki vagyok akadva,hiszen védekeztünk...éreztem,hogy valami történik velem,de reméltem csak beképzelem...persze csak hétfőn fogad a nőgyógyász...de ez már részletkérdés.Szeretném ha olyan kismamák írnának akiknél a babák között 12-15 hónap különbség van.Hogyan telnek a napok,mi volt nehéz,mi az ami könnyen megy (ha van ilyen).Nyugtassatok meg,hogy van élet 2 picivel is...(ja és van egy 8 évesem is)
2012. aug. 1. 15:28
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Van élet. :) Az én kislányom és kisfiam között kerek 1 év van,1 nap eltéréssel. Lányom 3 éves,fiam 2 és az 5. hónapban vagyok a következő babával. Nem könnyű. Még most sem és az elején meg....hát azt hittem,hogy megbolondulok,de most már nagyon örülök,hogy így alakult.Ha gondolod írj privit és akkor írok azért pár hasznos tippet,hogy hogyan ne bolondulj meg teljesen.
2012. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

NEkem egy 22 hónapos és egy 3 hónapos lányom van, tehát a korkülönbség másfél év (kb). Mi így terveztük!!!:):):) Hatan vagyunk tesók, én vagyok a legidősebb, és a legerősebb kapcsolat a másfél évvel fiatalabb húgommal alakul ki. Életem egyik legfontosabb kapcsolata és remélem örökre az marad! És a gyerekeim is lányok, remélem velük is ez lesz, csodálatos gyerekkorom volt! (Remélem ln is leszek olyan jó anya, mint amilyen nekem volt.)

Egyébként engem is érdekel, mivel estetek teherbe... én szoptatok és Azaliát szedek. Több babát nem szeretnék, ha valakinek ezzel a gyógyszerrel lett gyereke, kérem szóljon! Előre is köszönöm!

2012. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy 3,5 éves fiam, és egy 28 hós lányom.16 hónap van köztük, mindketten tervezett babák voltak :) Életem egyik legjobb döntése volt,hogy ilyen hamar be mertem vállalni a második babát.Fantasztikus amennyire szeretik egymást.Úszok a boldogságtól :) Eleinte nehéz volt, mert épp váltva aludtak.Akkor a nagy még napi kétszer, a kicsi pedig 3-4 alkalommal aludt, úgyhogy semmi másról nem szólt a napom, mint az altatásról.Ez tartott kb egy évig, aztán mindketten átálltak a napi egy alvásra, ami egyidőben van, így észre sem veszem, hogy egy vagy két gyerek van e körülöttem :)
2012. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
3 év van a 2 gyerek között, amikor terhes voltam sokat kellett a nagyot emelgetni az utsó 3 hónapban be is kerültem a kórházba. Nekem attól nincs rosszabb. Már áldom az Istent hogy vége és együtt a család. A kisfiam 10 hetes volt mikor megint pozitívat teszteltem egy hétvégét végigsírtam de aztán valami csoda folytán megjött a menzim. Én nem bírnék ki egy újabb terhességet mert 2 gyereket nm hagyhatok itthon hogy a kórházba ligeteljek visszatartáson. Bocs h Of
2012. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Szóval bocs hogy Off, de úgy éreztem le kell írnom.
2012. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Semmi gond...abszolult megértelek téged is...a gyereknevelés....nem gyerekjáték :)))))))))))))
2012. aug. 19. 11:24
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is úgy néz ki "kis" korkülönbség lesz. A lányunk most 28hós,s úgy néz ki a pocakban a baba 7hetes. S a lányom még nagyban szopizik.Igy csak a hányingewr volt a gyanus. Párom szülei le akarnak róla beszélni,szerintem az én anyum is.. Nem tudjuk még mi lesz,meg hogy,de félek mert én csak gyest kapok...
2012. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
56%
nalunk 2.5 ev kulonbseg lesz, de ez nagynak szamit amellett ami egyeseknel van:) nekunk is csak besikerult a masodik, en vartam volna mig legalabb 4 eves lesz az elso es biztos voltam benne hogy amig szoptatok nem leszek terhes igy maskepp nem is vedekeztunk. meglepodtem, de orulok is hogy igy alakult. en nagyon varom a kihivast!
2012. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

az én gyermekeim közt nagyobb a korkülönbség...

de öcsém és köztem 1 év van, nagyon közel állunk egymáshoz , gyerekkoromból emlékszem, hogy akkor is szerettük egymást...

2012. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, van élet két picivel, sőt, hárommal is! :-) Nekem ugyan 21 hónap van a lányom és a kicsik között, de hát ők ugye ketten vannak, köztük 3 perc van.

AZ eleje baromi nehéz volt fizikailag, alig aludtunk, az ikrek közül mindig valamelyik a kezemben volt, ha ők nem, akkor jött a lányzó. Mióta másztak a kicsik, azóta jobb volt, most meg már elmúltak 2 évesek, a nagylány 4 lesz, de vele több a gond, mint a két kicsivel együtt.

2012. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!