Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek már megőrülök?

Mit tegyek már megőrülök?

Figyelt kérdés
3 hetes mult a lányom,és egyszerüen totálisan kiborít!igy is 120-130 ml tápot eszik !és utána üvölt,majd alszik kicsit és az ujabb kajálás elött is üvölt!csak kézben marad meg de ma még ugy se,már nem tudom mitévő legyek állandóan bőgök!ráadásul a 4éves kisfiam nemsoká itthon lesz,most nyaral,foggalmam nincs mit fogok kezdeni a két gyerköccel,tanácstalan vagyok!ez csak rosszabb lesz?SEGÍTSETEK!
2012. aug. 12. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Na a 74%-osnak fingja sincs a sírós, hasfájós babákról.Az ilyen rosszindulatú embernek kívánom, hogy csak töltsön el egy hetet egy ilyen babával.Kedves kérdező erőt,kitartást kívánok és együtt érzek veled!
2012. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Bogyo110 ***** válasza:
0%

Hogy mennyi rossz indulatú ember van te jó ég .Mintha ez az oldal arrol szólna hogy probáljunk segiteni egymáson a tapasztalataink megosztásával akkor mi a nyavajának kell bunkónak lenni .Hogy nem lehet az ilyen embereket innen eltüntetni?

Na szóval a kérdésre válaszolva nálunk a sírós helyzet a tápszer váltással oldodott meg részben részben mivel attol még hasfájós maradt igy is sirdogált ( infacol)Persze ha tényleg hasfájós a babád.Ha meg nem akkor lehet kicsit nyügössebb .Nasgyon sok kitartást és boldog babázást kivánok a két gyerköchöz!

2012. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
21%

Én egyetértek az első válaszolóval. Ha a kérdezőnek már van egy gyereke, akkor valóban tudhatná, hogy a kisbabák sajnos sokat sírnak. Ezzel jár a dolog. Amíg ez túlságosan leterhelné az anyukát, addig nem kellene gyereket vállalni.

Nagyon meglepődtem azon, hogy valaki füldugót ajánlott.... Persze, had üvöltsön csak az a gyerek, mert anyuka csendet szeretne, mert szegénynek még soha senki nem mondta, hogy egy kisbaba néha bizony sírdogál, és olyankor törődni illene vele...

Kedves kérdező, segíteni most már nem lehet, te vállaltad a gyerekeidet, így most muszáj csinálnod... Javaslom, hogy többet már ne szülj.

2012. aug. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Már elnézést, de én se rosszindulatú, se bunkó nem voltam.

És töltöttem már időt sírós gyerekkel, de valahogy nem lepődtem meg azon, hogy sír.

Ahogy nem lepődök meg azon, hogy a kutya ugat, a macska nyávog, a részeg tántorog, az oroszlán morog...

2012. aug. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A karodban jól érzi magát, megnyugszik? Ha igen, akkor a hordozást javasolnám, vannak ilyen babák, akiknek fokozott a testközelség iránti igényük. A hordozás e mellett abban is segíthet, hogy praktikusságánál fogva a Nagyfiaddal is fogsz tudni foglalkozni, háztartást vezetni ha a kicsit hordozod.
2012. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!