Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mási is van, aki egész nap...

Mási is van, aki egész nap egyedül van a gyerek (ek) kel? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én reggel 9-től este fél 8-ig vagyok egyedül a fiammal. Most 3 éves már, úgyhogy szeptembertől ovi, de úgy várom már, mint a messiást. Jószerivel sosem voltam nélküle az elmúlt 3 évben és ez iszonyú sok. Ti, ha tehetitek, adjátok oda nagyinak, apának, amikor ráér, hogy játsszon vele, és ti gyorsan szaladjatok el barátnőzni, sétálni, programozni, mert különben kimerül, lemerül az ember 3 év alatt a bezártság miatt, és amiatt, hogy a saját magánéletünk teljesen eltűnik ez idő alatt. Meg kellene őrizni ezeket a dolgokat, hogy egészségesek tudjunk maradni.
2012. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. Az én férjem reggel 5-kor indul és este 6-re ér haza. Jövő augusztusban újabb fél év külön. Szabadság nem lesz.... Mindenkinek kitartást!!!!!
2012. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az enyémnak 2 munkahelye van.

Az egyik mindig éjjel, vagyis hajnalban újságot hord, 1.kor kel, aztán 5-6 körül hazaér. 8 ra megy a másik helyre fél5 ig.

Ha du-s, akkor du fél5 kor megy, és reggel 5-6 körül ér haza. Akkor alszik kb 10 ig, attól függ hogy hagyja a 9 hós fiunk, aztán du. még próbál egyet aludni.

Akkor rossz, mikor éjszakázni kell a gyerekkel, másra nem számíthatok. Anyum 150km-re, az férjemé másik kontinensen.

2012. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de nézzük a jó oldalát legalább van munkahelye/munkahelyük. Az én anyósom nem kíváncsi a gyerekekre, soha nem látta őket még egy képeslapot sem küldött soha. Anyámék 1 utcányira laknak és mikor elmondtam, hogy várandós vagyok és megkérdeztem, hogy "Nem is örülsz?" az volt a válasz, hogy "Minek örüljek az se biztos, hogy megmarad!" Ezek után nem számíthatok senkire. Mondjuk MI már egy jól összeszokott 3-as vagyunk itthon ezért írtam, hogy néha már furcsa ha Apa itthon van.
2012. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez is jó azért, h van hol dolgozni. De azért nehéz így.
2012. aug. 16. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!