Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyire vettétek figyelemb...

Ti mennyire vettétek figyelembe a család, ismerősök véleményét a névválasztásnál?

Figyelt kérdés
Az én leendő kislányom neve nagyon nem tetszik például anyukámnak, meg többeknek, de én nagyon szeretném így elnevezni, már régóta, más nevet nem tudok neki elképzelni.
2012. aug. 17. 11:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, hogy megírtad a nevet.

Hát nekem nagyon tetszik, én csak azért nem adnám, mert MA-ra végződik a vezetéknevünk, és akkor összemondva MAMI lenne belőle. :)

De amúgy szerintem szép név, és attól még hogy ritkább, nincs gond. Anyukád meg most még hagyományőrző, aztán ha majd megszületik az ő kis Miléna unokája, teljesen odalesz, nevétől függetlenül. :)

2012. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Az tudom, hogy anno az idősebb rokonok az én nevemet sem nagyon ismerték, mert ugye az ő idejükben nem volt gyakori, (ppedig amúgy nem egy ritkaság) de aztán mindenkinek megtetszett a családban később.
2012. aug. 17. 11:51
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy! :)))
2012. aug. 17. 11:51
 14/25 anonim ***** válasza:

mi nem vettük figyelembe a nagyszülők ilyen irányú kéréseit

de hidd el meg fogják szokni, amúgy mi az a név?

2012. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
ja aaaa látom :) igazán aranyos név
2012. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Annyira, amennyire te kedves kérdező. Mert bár szerintem iy gyönyörű a választott név, és ha kitartasz egy régi álom mellett, akkor ez lesz a kislány neve, de mivel anyud azt mondta, hogy neki nem tetszik csak elbizonytalanodtál, mivel megszületett a kérdés. Anyud is biztos meg fogja szokni. Ha nem meg talál valami aranyos becenevet.
2012. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ez a szülők privilégiuma,ránk is próbáltak hatni,sőt érzelmileg befolyásolni egész komolyan.Volt sértődés is de nem érdekel. :) Léna a kislányom ;)
2012. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ne befolyásoljanak a szülők, főleg ilyen klassz névnél:) Ha ez az álmod váljon valóra!!:))

Mi sem kérjük ki senki véleményét, az a lényeg hogy nekünk tetszen.

2012. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Semennyire. Évek óta tudtam, hogy a fiamat Áronnak fogják hívni. A páromnak azonnal megtetszett, ahogy említettem neki.
2012. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Semennyire.Konkrétan nem is mondtam nekik,hogy mi lesz a neve,csak annyit,hogy még nem döntöttem.A munkatársaimnak árultam csak el,nekik tetszett,de ha nem akkor sem más fogja elnevezni az én gyerekemet.Nem is értem mi köze ehhez a születendő gyermek szülein kívül bárki másnak.
2012. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!