Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznos dolog a polya?

Hasznos dolog a polya?

Figyelt kérdés
februarban szuletik a kisbabam, nagyon tetszenek a polyak, nem tudom erdemes-e venni, azzal szeretnem kihozni a korhazbol. (mar van egy kislanyom, o juliusban szuletett, nagyon meleg volt, nem igazan kellett ilyensmi, csak siman feloltoztettem)

#polya
2012. aug. 17. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

nekünk volt, őszi babánk lett úgyhogy még jó is lett volna de valahogy mégsem tettük bele sosem,

nekem kényelmetlennek tűnik, persze biztos nem az

2012. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szerettem, mert első baba volt, így sokkal könnyebb volt a szoptatása, a dédelgetése. Amúgy nekünk azt tanácsolták a kórházban, hogy miután hazamegyünk még 2 hétig használjuk, aztán bontsuk ki, hogy rendesen tudja mozgatni a végtagjait. Egy darabig még azon aludt, de már nem volt bekötve, csak akkor, ha szoptattam. De csak néhány hét volt, de arra a néhány hétre én hasznosnak tartottam.
2012. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem a kókuszpólyát, nagyon hasznos dolognak tartom. Azon etettem a kislányomat (sajnos tápszert kapott elég hamar), azon ringattam el. Kb. 3 hónapos koráig használtuk, de nagyon megérte beruházni rá (3500 Ft volt).
2012. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a dokik szerint nagyon nem jó max koraszülötteknek.
2012. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak nem vettem, én feleslegesnek tartom. Nekem szoptatós párnám sem volt, fogtam simán a kezembe úgy szopizott. Nekem, úgy is kényelmes volt.
2012. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van, vagy valaki tud adni,akkor jó lehet, főleg, ha őszre, vagy télre várod a babát. Mi kaptunk, és használtuk is, de ha nincs szerintem nem létszükség...nem fogod a hiányát érezni, ez biztos.
2012. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a korházban ki sem adják a babát pólyában csak babhordóban. itthon el volt készitve a póly de akkora babám lett, hogy bele sem tettem soha. A korházban angol pólyában vannak a babák és azt szoktam meg egyébként is. meg a pólyában egy hasfájós baba, ajaj. Nem tud mozogni és a szél bántja a pocakot mégjobban. Én már nem tartom jó dolognak ez miatt sem.
2012. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi vettünk, de nagyon nem volt kihasználva. Mindenki mondta, hogy vegyünk, mert majd pólya nélkül az első hetekben meg se merjük fogni, főleg az apja... Nos, nem volt ilyen gondunk. Egyszer volt használva a pólya, amikor a nagypapa fogta, mert ő tényleg nem nagyon merte tartogatni. De amúgy soha nem tettük bele, szerintem nem jó, hogy le van kötözve, nem tud mocorogni.
2012. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

en nagyon szerettem, 5 hetes koraig volt polyában, semmi gond nincs a mozgasfejlodeseben, 8 honaposan mar maszik felall

nekem nagyon szeretett benne, visszaidezte neki a szuk pocakot, sokkal nyugodtabb volt benne mint szabadon, nem jartak a vegtagjai ossze-vissza. Egy babat megijeszthet a mozgo vegtag, meg nem tudja iranyitani oket.

Es szerintem sokkal kenyelmesebb neki egy egyenes puha polyaban fekudni, mint az en alkarcsontomon. A kokuszpolya nekunk nem jott be, mert abbol mindig "kiesett", nem tartotta meg

2012. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!