Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mit csináltok,...

Anyukák! Mit csináltok, hogyha feszültek vagytok?

Figyelt kérdés
2éves lesz a kislányom jövő hónapban. Nagyon szeretem, nehogy félreértsetek, de egyszerűen nincs időm magamra. Folyamatosan rajtam lóg, csüng, belemászik az ölembe, a nyakamba. Nagyon cuki, amikor felkéretzkedik, de vannak olyan napjaim, amikor ez terhes számomra. Egyszerűen minden összejön és jó lenne, legalább 30percet egyedül lenni. Régebben el tudtam járni reggelente futni, de most ez nem megoldható. Az esti tornánál meg a kislányom is ott bohóckodik körülöttem. Ti hogy vagytok egyedül, de mégis babával? Nagyszülők nem megoldhatóak, a férjem meg este hazajön, aztán mondván, hogy ő egész nap dolgozott, már fáradt, eszik-tusol-lefekszik. Segítsetek kérlek, akár csak bíztatással is, hogy jobb lesz. Sajnos feszült vagyok és nem látok kiutat, van mikor már a kislányunkra szólok rá olyan miatt, ami miatt eddig nem :( Aztán persze bocsánatot kérek, de ez így nem jó :(
2012. aug. 22. 11:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak már én is túl lennék a 3. éven:-/
2012. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!