Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hát nem felháborító?

Hát nem felháborító?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából nem ide vág a téma, de gondoltam, hogy mások is okulhatnak belőle.

Az éjszaka a zárt lépcsőházunkból kilopták a kisbabám babakocsiját. Nem egy nagyvárosban élünk, nem is rossz környéken, egy kis társasházról van szó. Hát szerintetek milyen ember az ilyen? Milyen világban élünk? Embernek nevezett valakik, mintha csak bevásárolni mennének, ellopják, amiért mások megdolgoznak. És ráadásul egy ártatlan kisbaba holmijáról van szó, ami nem luxuscikk, hanem ezzel intézzük a mindennapi dolgainkat.Komolyan,gusztustalan az ilyen!


2012. aug. 28. 12:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem kellett volna ott tárolni.

És ne pontozz le, 37nm-en élünk négyen a két gyerekkel. A lakásban van a babakocsi.

2012. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Mikor én kicsi voltam, a tárólóból lopták el a babakocsimat. A húgomnak 3 éve a táskája amiben pelanka, cumisüveg, szóval a baba-dolgai voltak kilopták a zárt kocsiból, ezért feltörték a kocsit... undorító egy világ...
2012. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
83%
Sajnálom az esetet, tényleg felháborító, hiszen egy gyermek holmiját lopták el. Hiába a szülő vette. Lehet hogy rosszindulatu vagyok, de nem lehet hogy valamelyik szomszéd áll a dologban? Az is lehet hogy valami rokonnak kellett babakocsi és szóltak, hogy hát itt éppen van egy... persze ez csak spekuláció, de ebben a mai világban én mindent el tudok képzelni.
2012. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Én bizony az 55 négyzetméteres lakásban tartom az esernyőre csukható babakocsim, és a nagyobb kétfunkciós babakocsimat is, biztos, ami biztos. A közös tárolóba se merem berakni, egy ismerősömnek onnan lopták el a munkájához szükséges gépeit!
2012. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
ami a szörnyű hogy valaki olyan vitte el aki ismerős a házban
2012. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%
Jajj, utolsó, nem kell túlkombinálni. egy ilyen lépcsőházba bárki be tud menni.....
2012. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan így jártunk. Zárt lépcsőház, 6 lakás van és fényes nappal valaki kitolta a babakocsinkat. Benne a fiam vadiúj labdájával, az én szupi kis esernyőmmel, egy kötött takaróval, sapkával, stb. Mi is 40 nm-en lakunk, sehol sem fér el a kocsi sajnos. Remélem leroh@d a keze annak aki ezt tette.
2012. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

remélem gyógyszerre költi az árát, aki elvitte :(

undorító :(

2012. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve volt egy nagy razzia rengeteg kerékpárt és babakocsit találtak meg egyszerre!!!Én akkor eszméltem rá hogy vannak emberek akik képesek erre.

Nézd a vaterrát és keress rá nem e árulják.

Ha beszerzel egy másikat legalább bicikli lakattal kösd ki ha nem a lakásban tartod.

Sajnos naiv voltál.

2012. aug. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

A mi esernyőkocsinkat is kb. egy hete vitték el a mélygarázsból. Nem volt leengedve a garázskapu, mert nem motorosan zárjuk le, hanem kézzel (kilóg az autó, rácsapódna a kapu), a páromat műtötték, nem emelhet, ezer éve itt lakunk, az elmúlt 10 év alatt egyetlen biciklit loptak el. Zárt kapu, zárt lépcsőház, zárt teremgarázs. Viszont a garázs kijárati kapuját egyes szomszédok nem mindig csukják le maguk után, lehet, hogy résnyire nyitva maradt, és bejött valaki. Pont másnap lett felszerelve pár kamera a ház körül és a garázsban, ha egy nappal hamarabb kerül fel, láttuk volna, ki vitte el... Szerencsére a jóval értékesebb biciklik nem kellettek a tolvajoknak és a szomszéd kisfiú rengeteg motorja, szép játéka sem.

Ilyen világot élünk ;((((

2012. aug. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!