Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha már nem bírom...

Mit tegyek, ha már nem bírom cérnával, hogy a két gyerkőcöm minden nap folyamatosan nyüszít?

Figyelt kérdés

A nagy 2 és fél éves, a pici 7 hónapos.

A kisebbik folyamatosan sír valamiért.Most tanul állni, mindenben felkapaszkodik, esik-kel folyamatosan, a nagy is gyakran rásegít.Illetve bármi kudarc éri egyből sír.Ha a pici nyüszít, a nagy is rákezd, illetve a nagyobbik amúgy is rendkívül hisztzős fajta.Gyakorlatilag folyamatosan hisztéria van a lakásban, gyakran fáj már a fejem, nem tudom, hogy ez miatt-e, de hogyan lehetne kibírni?


2012. szept. 4. 11:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom a kedves szuperanyu pontozott le mindenkit. Remélem ennél nagyobb öröme nem lesz az életben soha.
2012. szept. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33%
2.-ik vagyok. "szuperanyu". Nem én pontoztalak le titeket. Bár lehet azt kéne, mert én lettem a legjobban lepontozva. Nem vagyok tökéletes, se minta anya! Nem tudtok rólam semmit, addig pedig ne ítélkezzetek. Nem tudjátok min mentem ahhoz keresztül, hogy ilyen ember, ilyen anya legyek. Ha azért vagyok "szuperanyu" mert nem hagytam és nem is hagyom sírni a kicsit, akkor büszkén vállalom. Nem vagyok pedáns, pont ezért írtam hogy, szaladjon a lakás kit érdekel? (nem mocsok van, de van hogy szana szét vannak a játékok) Ja és nem szoktunk bele halni, ha egy héten egyszer nincsen főtt kaja! Igen nekem első a gyerek!!! Ha ahhoz van kedvünk itt hagyunk csapot papot. Megyünk sétálunk. Pontozzatok lefele nem számít! Nem attól jó anya valaki, hogy minden sz@rt meg vesz a gyereknek! Nem fogok elnézést kérni azért mert imádom a gyerekemet és ő az életem! Ti meg ha ennyire befásult egy népség vagytok, akkor kattanjatok be, senkit nem érdekel. (asszonynak konyhában a helye) Csak majd megint azt halljuk a híradóban, hogy öngyilkos anya, vagy gyerekgyilkos stb...
2012. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

Örülj neki hogy a te gyereked nyugis. És sürgősen vegyél vissza, mert lehet legközelebb nem lesz ilyen szerencséd és kifogsz egy nyűgösebb típust. Nem feltétlen attól nyugis a gyereked, mert te olyan szuper anya vagy (azt sem állítom hogy nem). Az én nagyobbik lányom egy akaratos kis hisztizsák, aki minden kudarcot, vagy korlátozást rendkívül nehezen kezel. A kicsi sokkal alkalmazkodóbb, nyugisabb, mosolygósabb, pedig ugyanúgy neveljük mindkettőt.


Te kezdted a beszólogatást, mondván hogy teher a kérdezőnek és a hasonló problémákkal küzdőknek a gyerek, és adja másnak aki szeretne gyereket. Hogy jössz te ahhoz hogy ilyeneket írj! Te honnan tudod mit élt át a másik anyuka, és honnan tudod milyen a gyereke. Te vagy nagyképű és arrogáns, úgyhogy ne csodálkozz hogy lepontoztak.


Amúgy meg mégis mitől gondolod hogy te szoptad hegyesre a piramisokat és mindenki más hülye? Nem csak te mész kirándulni vagy sétálni a gyerekeiddel, vagy nem csak te csinálsz kreatív programot. Valószínüleg a kérdező sem vágja be a kiságyba a gyerekeit, és házimunkázik egész nap, amíg a gyerekek üvöltenek. Ha azt állítod hogy nektek nem volt olyan időszak mikor a gyerekeid nyűgösebbek voltak, akkor vagy hazudsz, vagy nagyon rossz a memóriád, vagy nagyon kicsik a gyerekeid. Egyáltalán egy vagy több gyereked van?


Te beszélsz arról hogy úgy ítélkeznek rólad hogy nem is ismernek. És te mit teszel? Gondolkozz már el kicsit!

2012. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a kicsi 8 hónapos, a nagy pedig októberben lesz 3. Nálunk is ugyan ez a helyzet, nincs segitségünk,ráadásul a nagy nem mehet oviba csak jövőre. A kicsi nálunk is állni szeretne és állandóan sir és a nagy is sokat nyüszit. Ami javitott a helyzeten: összehoztam az alvásidejüket, délben kb 2 órát alszanak együtt! Ekkor főzök, rendet rakok, néha netezek is egy kicsit! A napirendünk elég jól kialakult, ebbe próbálok beépteni különféle programokat.Pl tegnap voltunk zenés tornán. A nagy nagyon élvezte, a kicsi pegid teljesen odáig volt. Utána jót aludtak, én is kikapcsolódtam egy kicsit. Szerintem keress valami olyan programot a mi jó a nagynak és el tudod vinni a kicsit is. Mi heti 2 alkalommal biztos menni fogunk valahová. Néha én is nagyon kivagyok, de az csak ront a helyzeten. Ja, és a magne B6 is segit!
2012. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem gyerekem van. Lehet te kutyának érzed magad, ha kölközöl. Szóval másnak ugass. Én csak jót nevetek rajtad. Szánalmas kis ribizli. :) Csak a családod sajnálom.
2012. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!