Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HELP! Abortusz vagy ne? Már...

HELP! Abortusz vagy ne? Már 34 éves vagyok!

Figyelt kérdés
Én mindig is karrierista voltam/vagyok.A munkám az "életem."Orvos vagyok.Férjemmel 10 éve élek boldog házasságban.Ő is nagyon szereti a munkáját,hasonlóképpen,mint én.Gyereket sose akartam.Duplán védekeztünk,és én már sok-sok éve felkészültem arra,hogyha megtörténik a "baj" elvetetem.És most megtörtént.Viszont valami azt sugallja meg kell tartsam,hogy szeretném.De félek,bizonytalan vagyok.65%-ban abortuszt szeretnék.A férjem azt mondta döntsek,ő mindig szeretni fog,és ha úgy döntök jöjjön örül,és várja,ha nem akkor meg támogat.34 éves vagyok.A babának minden adott,amúgy.Mi legyen?
2012. szept. 4. 14:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
59%
jol döntöttél
2012. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
67%
Örülök! Jó egészséget nektek! :)
2012. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
61%
JUHÚÚÚÚ! :D
2012. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
59%

Jól döntöttél. Azt még soha senki nem bánta meg hogy szült egy gyereket, az abortuszt meg...

És egyáltalán nem vagy idős!

Nagyon gratulálok és sok boldogságot nektek!

Igen, írj majd még!

2012. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
77%
Gratulálok kismama! 1 év múlva ülj le, olvasd vissza ezt a kérdést, és sírni fogsz, hogy egyáltalán felmerült benned az abortusz, mert annyi szeretetet fog adni neked a gyermeked! :) Sok boldogságot!
2012. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
10%
Szuper! Még egy gyerek, aki nem normális szülőkhöz születik!
2012. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
19%
15 ös mit nem ért azon hogy azért számít a kérdező kora mert ez az utolsó lehetősége, 35 év felett abortusz után nem nagyon gondolhatja meg magát ,akar vagy nem gyermeket....
2012. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Bogyo110 ***** válasza:
69%

Gratulálok szerintem is jól döntöttél!Élvezni fogod a kismamaság és az anyaság minden percét szerintem is!

Kedves hozzá szóló aki a nem normális szülő dolgot irtad szerintem gondolkodj el egy kicsit hogy mit irtál !

2012. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem pedig ez egy ordas kamu.

Persze, karrierista doktornő, és majd itt fog nekünk , vadidegeneknek jelenteni, ahogy írja, hogy hol tart a terhességével. Jaj ne már. Valaki nagyon unatkozik. Meg egy nap alatt eldöntötte, hogy akkor mégis legyen baba. Á....

2012. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat nem egy nap alatt döntötte el, hanem 1 óra 25 perc alatt , konkrétan. Hát persze.
2012. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!