Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HELP! Abortusz vagy ne? Már...

HELP! Abortusz vagy ne? Már 34 éves vagyok!

Figyelt kérdés
Én mindig is karrierista voltam/vagyok.A munkám az "életem."Orvos vagyok.Férjemmel 10 éve élek boldog házasságban.Ő is nagyon szereti a munkáját,hasonlóképpen,mint én.Gyereket sose akartam.Duplán védekeztünk,és én már sok-sok éve felkészültem arra,hogyha megtörténik a "baj" elvetetem.És most megtörtént.Viszont valami azt sugallja meg kell tartsam,hogy szeretném.De félek,bizonytalan vagyok.65%-ban abortuszt szeretnék.A férjem azt mondta döntsek,ő mindig szeretni fog,és ha úgy döntök jöjjön örül,és várja,ha nem akkor meg támogat.34 éves vagyok.A babának minden adott,amúgy.Mi legyen?
2012. szept. 4. 14:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Örülök a döntésednek. Boldog babavárást. Szerintem inkább egy olyan fórumra írj, ahol ugyanarra a hónapra várják a babájukat mint te. babanet, anyatanya.

A karrier nem fog neked szeretetet adni öreg korodban. Egy gyerek sem biztos, de azért ha nem cseszed el nagyon, rád nyitja az ajtót:-)

Nekem az életemben a legnagyobb ajándék a két gyönyörű gyermekem. mindig elérzékenyülök, ha hosszabban rajtuk felejtem a tekintetem, annyira más egyéniségek, és akkora kincsek...

2012. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Sziasztok!16 hetes vagyok:) Ha minden igaz kislányunk lesz!Örülök a döntésünknek!Már gömbölyödök:))))))
2012. dec. 6. 16:48
 33/36 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó ezt olvasni!
2012. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Én is örülök :) Szerintem jól döntöttél!
2012. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Sok boldogságot a kicsivel!

első

2012. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot! Áldott babavárást! Látod, változnak az érzelmeid:-)
2012. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!