Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ducibb kisbabák később...

A ducibb kisbabák később ülnek-állnak fel mint a vékonyabbak?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 8 hósan ült fel, 9 hósan állt fel és 1 évesen indult el. Nem kövér, de nagy gyerek, masszív :) 13 hónaposan 11,5 kiló.
2012. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lányom dagi volt, sőt a feje is nagy volt, mégis 6 hónaposan felült, 7 hónaposan felállt, 7,5 hónaposan oda mászott a bútorok mellé, kapaszkodva felállt, lépett párat kapaszkodva.

6 hónaposan 8 kg volt, 1 évesen 12, akkor kezdett el járni kapaszkodás nélkül!

2012. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 5 hónapos és 9és fél kg. másfél hónapja forog és már nem sok kell és kúszik. a pihenőszékbe fekve már felül nem is merem beletenni. A lányom picik volt és nagyon ügyes, ő is ugyan ennyi idősen csinálta ezeket.
2012. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kisfiam 4 hónapos lesz a héten, de nem forog se hasról hátra, sem hátról hasra, kb. 7kg, husis a lába, de nem mondanám h kövér, nagyon szép formás baba :)
2012. szept. 14. 14:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon kövér kisbaba az ismeretségemben, nagyon sajnálom szegényt, úgy fekszik a pelenkázón, mint egy kilapított pizzatészta.

AZ enyém meg rugdalózik, stb... egykorúak.

A lábát nem bírja megemelni, ahogy látom, tuti később fog mindent csinálni szegényem.

Nem tudom mit fognak vele tenni, de az anyja is aggódik.

2012. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mennyi idősek pontosan?
2012. szept. 14. 14:21
 7/13 A kérdező kommentje:
És hány kg lehet a baba?
2012. szept. 14. 14:22
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem ettől függ, inkább az izomzattól, meg valamennyire az egyéniségük is benne van, én úgy látom.


Illetve aki azért vékony, mert pl. koraszülött, az megint más kategória, ott természetes, hogy "be kell hozni", tehát lassabban fejlődik az elején.


Egy gyerekem született vékonykán és kicsin, na ő lassabban haladt a nagykönyvnél, és ma 5 évesen is azt látom, hogy megfontolt mindenben, a mozgásban nem olyan bátor. (16 hónaposan kezdett egyedül járni)

A második nagyon hurkás volt, ő meg 4 hónapos korától mint a gép beindult, egy évesen szaladt. Igaz, hogy szépen lefogyta a hurkáit, 7 hónaposan a dokinéni aggódott is, hogy "nem hízik eleget".

A harmadik meg izmos nagyon, és hosszú, nem olyan pufi, 3 hónaposan és egy hetesen átfordul, tud "hernyózva haladni", körbe forog, én is csak ámulok, nem tudom mi lesz belőle... :D

2012. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

És az lemaradt, hogy a második nagynak is nyomulósabb, bátrabb, erősebb.

8

2012. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

3 hónaposak, enyém 5,8 kg, övé 8kg

olyan vastag a picinek a combja, mint a felkarom.


és persze, függ az izomzattól is, ahogy az előttem szóló is írta, de hogy fejlődjön az izma, ha nem mozog?

(mondom, nem is rugdalózik )

22-es csapdája.

Én tuti vinném babaúszásra.

2012. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!