Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a pelenkázásnál...

Meddig tart a pelenkázásnál és öltöztetésnél való sírás, ellenkezés?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám és most, hogy jön a hideg idő és egyre több ruhát kell ráadnom,szörnyen nehéz vele.Állandóan meg akar fordulni, felülni, ordít és nem áll meg egy percre sem.A pelenkázón már lehetetlenség bepelenkázni.Mikor kezd majd el segíteni az öltözésben?
2012. szept. 26. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de mélyen együttérzek veled. Az enyém 11 hónapos, kb. 2 hónapja kezdte, max. 3 másodpercig van egy helyben, utána össze -vissza forog. Nem érdekli, ha valamit a kezébe adok, csak menne, csak menne....
2012. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én 6 hónaposom is ugyanilyen! Mindig ellenkezik velem! :)
2012. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Húú b@sszus akkor lehet, hogy még 11hónaposan is ezt fogja!!?

Köszi a válaszokat.

2012. szept. 26. 18:17
 4/13 anonim ***** válasza:
Az enyém 13hónapos és még mindíg ezt csinálja:-):-)
2012. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15 hónapos, és még mindig ugyanez a helyzet!
2012. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 hónapos és mondhatom hogy katasztrófa a helyzet nálunk. Nem csak hogy ellenkezik, hanem üvölt, kapálózik, rúg de úgy üvölt közben mintha fájna neki valami... Nem bírok vele! És ez megy minden egyes öltözésnél. Nem tudom mi a megoldás, én mindig veszek egy hatalmas mély lélegzetet mielőtt elkezdem aztán belevágok... Remélem nem tart már sokáig...
2012. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10 hónapos a fiam és egyre rosszabb, mióta fel tud állni rémálom:(
2012. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én fiam 17 hónapos, és a pelenkázást rühelli..Telefont a kezébe adok, gyorsan kicserélem a pelust addig el is van...de az ami utána történik, hogy elveszem a telót..hát.Majd csak kinövik egyszer!:)
2012. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 10 hónapos,alapból ő is átfordulna hasra vagy kalimpálna a lábával,de én azt szoktam csinálni,hogy amíg pelenkázom,addig a kezébe adom a cumisüvegét és addig iszik,így nincs vele semmi baj,meg se moccan,nyugodtan át tudom pelenkázni.
2012. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem másfél éves most a fiam. Nála is 6 hónaposan kezdett macerásabb lenni a pelenkázás, örökké forgolódott, majd fel akart állni, 5 mp-ig nem akart nyugton maradni. Mikor 15 hónapos volt, akkor 1 hétig szörnyű volt, üvöltött és menekült pelenkázás közben, vagy bugyipelust adtam rá, vagy segítséggel tudtam pelenkázni, mert még az érdekes játékok (mint pl a mobilom) sem érdekelték 1 mpig sem.

Most már sokkal jobb a pelenkázás, persze folyamatosan beszélni, énekelni kell, elkezdtük tanulni az állathangokat, megpróbálom minél élethűbben utánozni őket, azon jókat röhög és nem akar megpattanni. :)))

Szóval kitartás, előbb utóbb azért alakulni fog a dolog.

2012. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!