Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a pelenkázásnál...

Meddig tart a pelenkázásnál és öltöztetésnél való sírás, ellenkezés?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám és most, hogy jön a hideg idő és egyre több ruhát kell ráadnom,szörnyen nehéz vele.Állandóan meg akar fordulni, felülni, ordít és nem áll meg egy percre sem.A pelenkázón már lehetetlenség bepelenkázni.Mikor kezd majd el segíteni az öltözésben?
2012. szept. 26. 17:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Majd hozzászokik, én mindig adtam neki valamint, énekeltem, mondókáztam. Aztán egyszercsak azt vettem észre, hogy együttműködik, de ez kb egy éves korára alakult ki. Az is fontos volt, hogy fáradt e vagy nyűgös stb. Most 18 hós már régóta segít az öltözésnél.
2012. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. szept. 29. 15:22
 13/13 anonim válasza:
ez változó... én egy két éves gyerekre vigyázok (aupair vagyok) és szinte mindig üvölt, irtó hisztis... nem tudok vele mit kezdeni...
2012. okt. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!