Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adhatom neki ezeket...

Meddig adhatom neki ezeket így, már teljesen kivagyok?

Figyelt kérdés
Kisfiam megkezdte a bölcsit, és természetesen már betegek is lettünk. Minden második héten folyik az orra, és náthás. Tudom, hogy ez ezzel jár nem is ez a baj. Antibiotikum nem kellett neki. A doktornő javaslatára, cebion cseppett, fenistilt, és calciummusc-ot kap. Egy hét alatt helyrejövünk, majd egy hétig nem szedünk semmit. Pénteken kapott utoljára fenistilt és calciumusc-ot, azt mondta a doktornő ha nem folyik az orra már nem kell, de ha újra folyik és nem lázas megint ezeket adjam. Ma már megint taknyos, reggel adtam neki mind a kettőt, a cebiont azt folyamatosan szedjük. Ami idegesít, hogy meddig lehet ezt így adni neki, pár napig szedjük, pár napig nem. Nem ártok vele? Akinek bölcsis a gyereke mikorra ritkultak ezek a betegségek.
2012. szept. 27. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, fura, hogy állandó jelleggel kell adnod, még akkor is, ha csak náthás. Én -ha nem lázas- biztos nem adnám neki minden egyes alkalommal, hetente. Többet ártasz vele szerintem, hiszen hozzászokik a szervezete, és amikor majd nagyobb szükség lenne ezekre a gyógyszerekre, akkor nem fog hatni. Inkább a Cebionból adj dupla adagot, ha náthás, mondjuk ekkor sem kötelező minden nap duplán adni, add kétnaponta a kétszeres mennyiséget, mert a C-vitamin megterheli a kis veséjét. Esetleg még utána nézhetnél valami multivitaminnak, amit adhatnál a picurnak, hiszen a közösségbe szokás sajnos sok-sok kisebb-nagyobb betegséggel jár.
2012. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!