Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit látják a nagyszülők a...

Mennyit látják a nagyszülők a babát, rábízzátok e fél évesen? Ha már oviba jár hányszor megy érte, viszi e különfoglalkozásokra?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A nagyi(anyu) hetente(néha többször is) látja az unokáját.Rábizom simán egy napra persze éjszakára még nem.

11 hónapos anyuka

2009. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel mi most költözünk, anya minden nap látja. 1 éves, de sztem ezután is minden nap találkoznak majd. Rábíznám nappalra, éjszakára, de hosszabb időre nem. Még szüksége van rám, nem kész rá, ezt így érzem.
2009. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónapos a kislányom,anyuval 1x-2x találkoznak 1 hónapban.Simán rábízom,mert tudom,hogy azt csinálja amit mondok.Ált.2-3 órát vigyáz rá,míg mi mondjuk elmegyük moziba,v. én elmegyek havonta 1x körmöshöz.A párom anyukájáék(elváltak az ő szülei is)mióta megszületett,2x-3x látták.Mondjuk vidéken laknak,de azóta voltak fenn Pesten,de egy kávéra sem ugrottak be.Amúgy jóban vagyunk velük.
2009. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!