Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti fűtütük már? én túlzom el...

Ti fűtütük már? én túlzom el a férjem szerint, hogy milyen hideg van, és kapcsoljuk be ne csak fürdésnél az olajradiátort.

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 15:14
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
most jelenleg 20,5 fok van a hálóban!
2012. okt. 10. 15:42
 12/34 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk is 21 fok van nappal, de éjjel már csak 17. A családomon nem spórolok, talán azért sem mert a szüleimnél sosem volt 18 foknál melegebb a lakásban, és persze mindig fáztunk, ők meg állandóan mondogatták hogy nem kell több, az pont elég. Amióta elköltöztem, a 20 az abszolút minimum otthon. :)
2012. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
77%
Én is csak fürdésnél fűtök be meg a gyerekszobába, de ott lekapcsolom mielőtt én lefekszek.
2012. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
80%
Én 22 fok alatt egyszerűen megfagyok (nemhogy a pici, aki lent a talajon mászkál egész nap). Szerencsére fel van szerelve a háztetőnkre egy sörkollektor, ami fűt egész nap, amíg éri a napfény, így nem fogyasztunk gázt, csak a ventilátora fogyaszt némi áramot. Éjjel bekapcsol magától a kazán, ha a termosztát azt érzékeli, hogy 22 alá csökkenne a lakásban a hőmérséklet. De így ilyen napsütésben a sörkollektor csinál bentre 24 fokot. :)
2012. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
panel, van már fűtés de egyéni hőfokszabályzós, nem kapcsolom még be, nappal 23 fok van éjjel kb 20 de nem fázunk se a gyerekek (4év, 15 hós)
2012. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
80%
én már 1 hónapja beállítottam, hogy 25,5 alatt fűtsön. Akkor kezdett bejönni a hideg. Mostanában a jó idő miatt nem ment a fűtés csak akkor kapcsol be, ha ez alá esik az érték. Kislányom most 1 éves és mezitláb rohangál. Így ha hűvös van szükség van a padlófűtésre. Mivel csempe van sokáig megőrzi a hőt ezért nyugodt is vagyok, hogy nem fázik fel róla. Zokniban és cipőben nehezebben megy neki, többször botlik meg és a kövön veszélyes ha elesik. Így viszont nagyon ügyes. Este szoktam hallani, hogy néhány napja bekapcsol ám, ezek szerint nagyon hidegek lehetnek már az éjszakák... Mi 25,5 fok alatt fázunk. Ha már úgyis megy a fűtés akkor én is mezítláb vagyok és megérzem ha annál alacsonyabb...
2012. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
40%
Ne a férjedre hallgass,hanem kapcsold be a fűtést.Ne a gyereketeken spóroljatok.Nekem biztos nem mondaná azt a férjem hogy nem kapcsolhatom be a fűtést a gyerekemnek.(nem is olyan fajta)
2012. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
86%

Mi is fűtünk. Tök mindegy hány fok van, ha fázunk fűtünk.

De kb 22 fok lehet.

2012. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
86%
Itt Angliában már hetek óta olyan az időjárás, mint most Mo-n, de csak fürdéshez kapcsolom be a fűtést. Mondjuk nem szoktattuk meleghez a gyereket. Éjjel 19 fok van a szobájában. Nappal sincs melegebb a lakásban 20 foknál. Nekünk így jó, mi nem vagyunk fázósak.
2012. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Akik nem fűtenek még, azok mibe öltöztetik éjszakára a babákat, kisgyerekeket?
2012. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!