Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti fűtütük már? én túlzom el...

Ti fűtütük már? én túlzom el a férjem szerint, hogy milyen hideg van, és kapcsoljuk be ne csak fürdésnél az olajradiátort.

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 15:14
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
35%
Kijön itt is a magyar az emberekből: spórolni kell, elég a 15 fok, minek fűteni. Azt elfelejtik persze, hogy amit megspórolnak, az elköltik gyógyszerre, meg táppénzre.
2012. okt. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
23%

20-22 fok között mozog a hőmérséklet,nem fűtünk még.

Én már fázok,bár én 24 fok alatt fázok,nekem van elektromos ágymelegitőm és a pehelypaplant is elővettem.

Párom még nyári takaróval alszik,de a 4 éves fiunk se fázós,hisztizik hogy nem hagyom egy szál gatyában rohangálni...sima pizsamában alszik,reggelre sosincs zoknija,de tavaly is ez volt,egyszer nem volt megfázva,pedig sokszor találtam reggel ruha nélkül kitakarózva.

2012. okt. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
20-21 fok körül van a hőmérséklet a lakásban, még nem fűtünk. Van egy 3,5 évesem és egy 8 hósom. A kicsin hosszú ujjú body és vastag puha rugi van, alatta zokni, úgy mászkál a szőnyegen. Éjszakára megy rá a takaró, nem fázunk. 18 foknál kapcsoljuk be a fűtést, ez általában akkor van, mikor bejönnek az első fagyok, ami halottak napja körül szokott lenni.
2012. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
együtt vagy még férjeddel?
2021. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!